Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bazı engeller sizi durdurmamalı. Olumsuz durumları olumluya çevirmenin bir yolunu mutlaka bulabilirsiniz. Özellikle işinize karışan, sizi durduran veya engelleyen kişilerle ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Sizinle ilgili konuşmaları kafanıza takmayın. İlginç teklifler söz konusu olabilir. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eleştiri ve şikayetlerin dozunu ayarlamayı gerektirebilecek bir gündeyiz ya da eleştirilere sert karşılıklar vermememizde fayda var. Tepkisel hareketlere, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da ufak tefek kazalara da dikkat edelim. Ancak, bazı kişilerden yardım alabileceğimiz veya yardım edebileceğimiz koşullar bugün de sürüyor. Ruhsal çalışmalar yapmak, dualar etmek veya kırgınlıklarımızı tedavi için güzel bir hafta sonu aynı zamanda. Enerjimizi özelliklerimizi ortaya çıkartmak ve yeteneklerimizden fayda sağlamak için kullanalım, bu sayede çok iş halledebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugün elinize önemli fırsatlar geçecek. Bu fırsatlar uzun süredir kafanızda planladığınız şeylere yakın olduğu için kaçırmayı istemeyeceksiniz ama öyle aksilikler olacak ki bu fırsatları değerlendirmede geç kalacaksınız. Çoğu kez burnunuzun dikine gidiyorsunuz ve ince hesaplar size göre değil. Bu aralar sağlığınıza özen göstermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Kartınız Bilgelik... Farklı olmak sizin için sıradan bir durum, marjinal fikirler üretmek konusunda üstünüze yok ancak her fikrinizi her yerde pat diye söylemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugün duygusal konulardaki isteklerinizi karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Güçlü sezgileriniz sayesinde karşınızdaki insanın düşüncelerini adeta okuyor gibisiniz. Ev değiştirmek için acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Finansal açıdan sizi bağlayan sorumluluklar söz konusu. Anlaşmalarda yaşanacak fikir ayrılıkları uzlaşmakta zorlanacağınızın göstergesi. Daha sakin olmanız, yaşanan değişimi her yönü ile kabullenmeniz gerekecek. Kontrol edemediğiniz harcamalar, eşin ya da ortaktan kaynaklanan borçlar sizi zorlayabilir. Sigorta işlemelerinde yaşanacak aksaklıklara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2019)
Ortaklarınız veya işbirliğinde bulunduğunuz kimselerle yakın çevrenize kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2019)
Parasal konularda epeyce ihmalkar davrandığınız için kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Kendinizden kaynaklanan bu sorunlar için çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Parasal konularda önceki günlere göre olumlu gelişmeler içerisinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bu günkü toplantıda gerginlik olabilir. Tırmandırmayın, hiç karlı çıkmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed