Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün ayrıca sizden daha üst konumda olan kimselerden bazı şeyler isteyebilmek için de uygundur. İhtiyaç duyduğunuz destekleri sağlayabilir, daha rahat haraket edebilme imkanlarına kavuşabilirsiniz. Eğer çalışmayan bir Balık iseniz, özel konularnızla ilgilenirken veya yapmak istediğiniz şeyler için harakete geçerek aynı etkilerin desteğini hissedeceksiniz. İş ya da özel hayatınızla ilgili fırsatların dışında, akşam saatlerine doğru, sizi kararsızlığa sürükleyebilecek bir teklif almanız olasıdır. Bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde bazı planlarınızı ertelemeniz gerekeceği için, karar vermekte zorlanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün yine birçok işin altından kalkmanız gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Meraklı davranıp irdelediğiniz bir konuda, duymak istediklerinizi değil, duymaktan çekindiklerinizi işiteceksiniz. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Kartınız Işık... Işıltılı, pırıl pırıl bir güne hazır durumdasınız. Bugün sevdiklerinizle bir araya gelerek değişik ortamlara gireceksiniz. Bu arada sizi mutlu edecek ufak bir hediye var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Kardeşiniz ya da yakın bir akrabanızı arayıp nasıl olduğunu sormak, ihtiyaçlarına destek olmak en azından dinleyip rahatlatmak için fırsat yaratmaya çalışın. Bugün genel olarak yakın çevrenizle fazla iç içe olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Hayatınıza yeni renkler ve değişiklik yapabileceğiniz olanaklar giriyor. İlgi alanlarınızı yenilemek üzere harekete geçebilirsiniz. Yeni kişilerin katkıları sayesinde ortak paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Ayrıa eğitim çalışmalarınızı şimdiden organize etmenizde yarar var. Sosyal çevrenizden gelecek güçlü desteklerle umutlarınızı tazeleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
İhmalleriniz iş arkadaşlarınızın gözünden kaçmıyor. Kendinizi bitkin hissediyorsanız, bir kaç gün izin alsanız daha iyi olur. Bugün sizin için pek verimli geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Maddi bir sıkıntı içinde görünmüyorsunuz. Çünkü İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Sorumluluk duygunuzu bazı durumlarda abartabiliyorsunuz. Size uygun görülen sorumluluğun sınırlarını zorlamanız, altından kalkamayacağınız yükleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed