Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Kariyerinizle ilgili konularda kararsızlıklar yaşadığınız bazı problemleri ve geri vitesleri artık bir kenara bırakın ve olaylara biraz daha finansal beklentileriniz üzerinden bakın. O zaman cevabı daha kolay buluyor olacaksınız. Zira her konuda bazı sorunlar çıkması aslında hep olabilir şeyler olduğundan bunları kafanızda fazlaca büyütüyor olmanızdan dolayı hayatınıza bir türlü şekil veremiyor olabilirsiniz. İnanın sorunsuz bir hayat hiçbir yerde yoktur. Ancak bu sorunları daha aza indirme şansımız vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Akşama yakın çok özel bir telefonunuz olacak. O telefondaki uzun konuşma, konuşmanın ardından alacağınız karara bağlı olarak önümüzdeki günlerde sizi şekillendirecek. Bugünü uykunuzu alamamış gibi dalgın geçiriyorsunuz. Çünkü kafanız meşgul. Ayaküstü geçici bir küskünlük yaşıyorsunuz. Bazı konularda, ki bunlar az değil, fazla kırılgan davrandığınızı kabul ediyor, ama yine de kırılıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
AŞK: Partnerinize bazı özel ailesırlarınızı açıklamamalısınız. Budurum sizlerin mutluluğunuzaset çekebilir. Bir takım sorunlarıkendi içinizde çözme imkanıbulmalısınız.PARA: İş yerinizde ne kadar iyikonumda olursanız olun yerinize talipler çıktığınıbilmelisiniz. Bunun için övünme günü değil zeki,pratik ve eli çabuk işler yaratmalısınız.SAĞLIK: Bazı problemlerinizi içinizde yaşadığınıziçin çok fazla baş ağrıları hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Seyahatler, bilgi edinme amaçlı buluşma ve görüşmeler, tanıtım niteliğindeki toplantılar, danışmanlık nitelikli olan işler biraz sıkıcı mahiyette olabilir. Nasıl olsa biliyorum diye değil acaba ne öğrenebilirim diye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
İş ortamınızda aniden başlayan değişiklikler söz konusu. Uyum göstermekte zorlanacağınız düzenlemeler size yük getirebilir. Kendinize aşırı yükleneceğiniz bu günlerde iş ilişkileri de etkilenecektir. Sakin ve sabırlı hareket etmek yolu ile öncelikli konuları, detaylı çalışmaları ele almalısınız. Yaptıklarınızın faydalı olabilmesi adına daha planlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Bugün moraliniz yerinde ve kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İş yerindeki yoğunluk sizi etkilemeyecek. Performansınızla çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, bir konuda kat edilen yolu görmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed