Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili ani gelişen olaylar sizi stres altına sokabilir. Öngöremediğiniz bazı sorunlar şüphelerinizi olumsuz yönde tetikleyebilir. Arkadaşlarınızla iletişimlerinizde ani tepkilere dikkat edin.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Yakın çevrenizle ilgili konularda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal gerilimler yaşayabilir ve olaylara karşı hassas tepkiler verebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile bireylerinizden biriyle yaşayabileceğiniz küçük bir tartışma sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Yalnızlığa alışamıyorsunuz.Çevrenizde sürekli birileri olsunistiyorsunuz. Para konusundayatırım yapma zamanıdır sizin için.Başkalarının bünyesinde çalışanBalık’lar kendi işlerini kurmaniyetinde olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Bugünlerde herşeyi çok fazla içinizde yaşıyorsunuz. Oysa o kadar çok yeni ufuklara açılmaya hazırsınız ki... Bunun mümkün olabilmesi için sizin dışınızdaki görüşlerin de doğru olabileceğini kabul etmelisiniz. İçinizdeki insani güzelliklerin yeni değerler yaratmasına izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2018)
yükleneceğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi bu sorumluluklar ölçüsünde dile getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Parasal konuların ön planda olabileceği bugün değerleriniz ve hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Güvendiğiniz insanların fikirlerine başvurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Rutin işlerinizden kendinize zaman ayırabileceğiniz fırsatlar yaratmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed