Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Bu hafta, bazı yakın ilişkileriniz veya bazı fikirler dikkatle üzerinde durmayı gerektiriyor. Gereken önemi vermemeniz ve işleri yoluna koymamanız durumunda, sizin için önemli bazı kişileri kaybedebilirsiniz. Atılacak bir mesaj veya edilecek bir telefon işleri yoluna sokmanıza yardım edebilir. Sizin için özel kişileri daha fazla ihmal etmemeniz gereken ve iş hayatınızı daha fazla önemsemeniz gerektiğini anlayacağınız günlerde olacaksınız. Nedeni olan bir yola çıkabilirsiniz.Sevgili dostlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli tatiller, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2019)
İlgi çekicisiniz. Bu size kolaylıklar getiriyor. Bir konudaki gereksiz ataklığınızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere vereceğiniz olumlu tepki sizi kazançlı çıkartacak. Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
AŞK: Bugünlerde aşk hayatınızdakendi kurgularınızın esiri olmaküzeresiniz. Partnerinize karşıkıskançlık sınırını aşıyorsunuz veetrafındaki herkestenşüpheleniyorsunuz.PARA: İş yerinizde sempatikdavranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bu yüzden deçok fazla çalışmasanız bile anlaşılmıyor. Üstlerinizitatlı dilinizle kandırıyorsunuz. Terfi edebilirsiniz.SAĞLIK: Yeme şeklinizi değiştirmelisiniz. Çok fazlatükettiğiniz abur cubur karaciğerinize zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Günü tamamen evde ailenizle birlikte geçirseniz sıkılmazsınız. Bugün size en büyük keyfi eviniz verecek. “Bu kadar mı güzel olur her şey” demeyin. Bu, niyetle alakalı bir durum. Ama işlerinizi de ihmal etmeyin. Evinizi fiziken de güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Daha içe dönük ve karmaşa içinde olacağınız şartlar var. Sizi bekleyen pek çok fedakarlık eklenince kendinize karşı daha özenli olmalısınız. Geçmişte yaşananların etkisi altıda iken karar vermekten kaçınmalısınız. Özellikle ortaklıklarda yaşanan parasal problemler bugün sizi zorlayabilir. Eldeki işlere biraz daha konsantre olmaya çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2019)
İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2019)
İşyerinizle para konularında çelişkileriniz var. Ama yaşanan mevcut koşullarda istekli olmayı düşünmeyeceksiniz. Ek kazanç anlamında eşe, dosta tüm sinyalleriniz açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Hayatınızda yapmak istediğiniz bazı değişiklikler var, fakat yakın çevrenizden alacağınız tepkilerden çekindiğiniz için şimdilik bu planlarınızı kendinize saklıyorsunuz. Çevreden gelebilecek tepkileri görmezden gelmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed