Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bu dönem sizin için en olumsuz ilişkiler Akrep erkekleriyle girebileceğiniz duygusal ya da cinsel yakınlıklardır. Gerçi fazla bir zarar görmenize izin vermeyecek derecede şanslısınız fakat en azından zaman olumlu fırsatları kaçırabilirsiniz. Bu dönem kontrolsüz alış verişler yapmaya da eğilimlisiniz. Özellikle elektronik aletler ve giyim ya da süs eşyaları almaya kalkıştığınız takdirde aldanabilirsiniz. Gene maddi konularda birilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bugün niyet ettiğiniz şeyleri uygulamada pasif kalacaksınız. Eski tecrübeleri değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla güzel ve akıcı konuşmanız sizi sevenlerin sayısını artırıyor. Siz önemli kişisel bir hedefe ulaşmaktasınız. Bugün yapacağınız bir kaç ziyaret size diğer insanlarla iyi ilişkiler sağlayacak. Bugün ailenizle ilgili bazı sorunları uzun uzun düşünmeniz gerekecek. Bazı konularda aşırı ısrarcı ve tutucu olmanın size büyük zararları olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Mali yatırımlarınızı yaparken beyin enerjinizi olumlu kullanın. Geçmişte yaptığınız hatayı tekrarlamadan hayatınızı düzene sokmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıkları konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Eğer kalbiniz boşsa bugün uzun soluklu bir ilişkiye adım atmak için şans ve yıldızlar sizden yana. Çevrenizdeki insanlara çok güveniyorsunuz. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Beklediğiniz destekler için daha fazla çaba göstermelisiniz. İşbirliği gerektiren konular, finansal anlaşmalarda daha fazla mücadele gerekebilir. Çalışma kapasitenizde yaşanan yükselişle olumlu adımlar atabilirsiniz. Yeni arayışlar, özgür hareket etmenin getireceği avantajlar kazançlarınızı etkileyecektir. Aşk hayatınızı biraz erteleyeceğiniz günler yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İş çevrenizdeki hareketlenme size daha fazla kazanç sağlayacak. Yeter ki üzerinizdeki gerginliği atın ve karşınızdaki insanlara iş bitiriciliğiniz konusunda güven verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor. Akraba ilişkilerinde, para konularının açabileceği bazı tartışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İnsanların erdemlerinizi görmesi için hayli zaman geçmesi gerekiyor. Çünkü yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed