Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bazı konular istediğiniz şekilde sonuçlanmamış olsa da, siz soğukkanlılığınızı korumalısınız. Ortalık düzeldiği veya şaşkınlığınızı attığınız zaman eskisinden daha iyi durumda olduğunuzu fark edebilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bu sıkışıklığı, işlek zekanızla çok kolay bertaraf edeceksiniz. Ama bundan kazanç sağlama önerileri size pek şık gelmeyecek. Bu özel günde bazı ilişkilerin vereceği rahatsızlıklar olabilir. Ama hiç beklenmedik yakınlaşmalarla bugünü oldukça hareketli ve neşeli de geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Kartınız Başarı... Özellikle bekar olanlar ulaşılamıyor gibi görünüyor. Bunun nedeni dış görünüşünüzde yaptığınız değişim. Sevdiğinize bu kadar sert durmazsanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Patron konumundaki kişilerle yüzgöz olmamaya gayret edin bugün.Her ne kadar samimi ve özel hayatlarında paylaşıldığı ortamlardakalırsanız da, resmi olmanız gerekenkişilerle aranızdaki mesafeninkorunması lehinize olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Ay burcunuzdaki yolculuğunu sürdürüyor. Son derece yaratıcı ve hevesli yanlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Bu dönem birden fazla öncelik ve girişimde bulunmanız gereken temalar var. Ancak ikili ilişkilerde sizi sıkıştıran ve kararlarınızı etkileyen karşıtlıklara dikkat etmelisiniz. Diğer yandan yakınlar ve aile ile ilgili pek çok uğraş karşısında huzursuz olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
İş hayatınızda da yeni bir döneme giriyorsunuz. Bir iş değişikli yapabilir ya da güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirler üretebileceğiniz, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz hareketli bir iş istiyorsunuz ve bu işe giden yolda bazı tanıdıklarınızla konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Para konularında şanssız bir dönemdesiniz. Yatırımlarınızdan beklediğiniz getirileri sağlayamadınız. Hatta getiri sağlayamadığınız gibi zarar ettiniz. Bugün bu mali sıkıntıyı üzerinizde taşıyacak , beklemeye karar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed