Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Aceleci davranışlar gösterebilirsiniz, bu gün enerjinizi yanlış yönlendirmeniz ya da yanlış kullanmanız olası, sinirlilik olabilir. Bu dönemde heves tutku ve çekicilik ön planda zira sevgi ihtiyacındasınız. Kimse size kötü niyetle davranmıyor. Bir çok şey sizin kendi kuruntu ve yakıştırmanız. Sağlık sorunu olan yakınlarınız varsa onlarla ilgili iyiye yönelik değişiklikler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Güne gergin başlayabilirsiniz. Fakat alacağınız güzel haberler ve karşılaşacağınız olumlu gelişmelerle ilerleyen saatlerde sizi mutlu edecektir. Özellikle akşam saatlerinde gireceğiniz ortamlar ve tanışacağınız yeni insanlar sizi mutlu edecek. Bugün yeni dostluğun temellerini atmak için fırsat bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kartınız Enerji... Bugün yaptıklarınızla çok fazla övünüyor, durduğunuz yerde duramıyorsunuz. Mutluluğunuz doruk noktasında. Karşı cins sizi çok fazla estetik görüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Aşka bakış açınız, partneriniz kadar sizi de yormaya başladı. Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla zorluyorsunuz. Sizi acele bir karara zorlayan kimseler var. Bunları görmezden gelin. Çünkü onlar sadece kendi menfaatlerini düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Somut işler ve getirdiği yeni sorumluluklar söz konusu. İşte devam eden tempo şimdi takım çalışmalarında sizi bağlıyor. Başkalarının önerileri ile daha planlı ve organize ilerleme şansınız olacak. Somut sonuçlar çıkaracağınız şartlar aynı zamanda destek göreceğiniz fırsatlar getirecektir. Sosyal alanda kendinizi geliştirebileceğiniz sorumluluklar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Aralık 2019)
İş yaşamınızda küçük değişiklikler yapmak isteyeceğiniz ve yaptığınız her şeyden zevk alacağınız bir gündesiniz. En sıkıcı işleri bile zevkli hale getirmeyi başaracaksınız ve iradenizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İşlerinizi kararlı bir şekilde yürütebileceksiniz ve azimli olarak hareket edeceksiniz. Yaptığınız çalışmalar dikkat çekici bir şekilde yürüyecektir ve çevrenizdeki insanların takdirini kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda fazla dikkatli davranmayacaksınız. Ancak bu uzun vadede sizin için zararlı olabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Şu sıralar ilgi alanınızda olmayan birçok şey, sizi dolaylı olarak cezp edebilir. Bu cazibelerin özellikle birine karşı negatif durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed