Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Siz bu ara duygularınızdan emin olmadan harekete geçtiğiniz için daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Bu türden bir problem yaşamak istemiyorsanız aceleci davranmamalı ve mümkün olduğunca mantıklı davranmaya özen göstermelisiniz. Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı hızlandırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız bir haber bu ilişkilerinizin bir ürünü olarak size ulaşacak. Kendinize oldukça güveniyorsunuz. Bu özgüven içinde başarılar kadar, yanılgılarda yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Duygusal yaşamınızda ufakta olsa zorlanmalar baş gösterebilir. Pratik zekanızla bu zorlukları istediğiniz anda yenebilirsiniz. Ancak biraz daha pozitif olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Sevdiğinize karşı ilk adımı atacak cesareti kendinizde bulamıyorsunuz. Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler var. İş yerinde size verilen sözlerin en kısa zamanda yerine getirilmesini bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Kariyerde daha fazla çaba göstermek, esnek planlar yapmak gerekiyor. Yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz fırsatlar, göz önünde olacağınız olanaklar da söz konusu. Sosyal açıdan sorumlu olduğunuz gruplarda ise hızlı bir tempo söz konusu. Aynı zamanda işten beklenen maddi kazançlarda bir süre daha gecikmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Önümüzdeki günlerde ilginiz dışında bir alana yönelmeniz çok olası. İşyerinizdeki gelişmeler sizi yönlendirecek. Son günlerin yarattığı belirsizlik, size çok değişik kararlar aldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
İlişkiniz ve sevgilinizle ilgili düşüneceğiniz, sorgulayacağınız bir dönem. Tabii ki yaşayacağınız ve etkileneceğiniz olayların sonrasında düşünmeye başlayacaksınız. Fakat sorunları fazla büyütmemeye çalışın. Meslek yaşantınızla ilgili olarak hissettiğiniz umutsuzluk ve gerginlik geçici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Ailenize maddi konularda büyük yardımlarınız oluyor. Fakat zaman zaman bu yardımlarınız sizin maddi durumunuzu etkiliyor. Fakat, onları kırmamak için bundan bahsetmiyorsunuz. Bugün bu maddi sıkıntılarınız yüzünden birilerinden borç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Uzağınızda ama sizinle çok ilgili birinde ciddi sağlık problemi var. Sizin için pek yürek yarası olmayacaksa da bilmenizde yarar var, kötüye gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed