Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Yapılması gereken şeyleri kendinizin yürürlüğe koyması gerekiyor. Aksi takdirde sizi buna zorlayan kişiler olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirmeli, ama tavsiyelere de kulak vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
İş arkadaşınıza, başarılı olduğunu hatırlatarak onu cesaretlendirebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. Görüşlerinizi cesurca ortaya koyabilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Paranın öneminin ve parayla yapabileceklerinizin farkındasınız. Ancak bu farkındalık bazen hırslanma nedeni olabiliyor. Belki de bugün paranın varlığıyla değiştirilemeyecek olan şeylerin de farkına varmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Sizin için önemli konular gündemde. Öncelikle eldeki kaynaklar konusunda çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Yanlış kararlar almaya çok yakınsınız. Bir yandan da aileden gelecek destekler devam etmekte. Yerleşimle ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir dönem olabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren gelişmeler ve ortaklıklarda bazı sorunlar göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini gözden geçiriyor ve ne kadar şanslı olduğunuzu kabul ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Geleceğe ait maddi planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir ama bunu yaparken birçok detaya da özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Son günlerde kendi kendinizle çok meşgul olduğunuz için çevrenizde olup bitenleri göremeyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed