Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gün. Yakın ilişkilerinizdeduygusal gerilimler yaşamanız mümkün. Çevresel şartları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz bugün, iletişim yeteneğinizden yararlanabilirsiniz. Enerjinizisevdiğiniz konulara rahatça yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Uzun zamandır ekip çalışmaları içerisindeydiniz. Çalışmalarınızın meyvelerini toplamaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Dikkat gerektiren işlere karşı isteksizduruşunuz, bulunduğunuz kariyeraçısından risk yaratabilir. Olaylardakiayrıntıları daha iyi analiz edereksonuca kusursuz ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdakritik bir dönemdesiniz. İlişkinizin devam etmesiniistiyorsanız biraz fedakârlık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Geleceğe dair hayallerinizle ilgili somut adımlarınız sonuç verebilir. Özellikle işten gelecek paralar ve destekler konularında hareketlilik yaşanabilir. Sosyal ortamınız yeni sorumluluklar getirebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yalnız yeni gireceğiniz ortamlarda da üzerinize fazladan sorumluluk ve görevler düşebilir. Yine de şikayetçi bir haliniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız. İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Cesaretinizi arttırabilecek bazı kararlar, projelerinize yeni bir ivme kazandırabilir. Paranızın idaresinde tek başınıza değilsiniz. Bu, sıkıntılı bir durum gibi görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bir yakınınızın para gereksinimine beklendiği kadar ilgi göstermeyişiniz, çok anlaşılır nedenlere bağlı. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed