Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Dünyaya kim olduğunuzu gösterme zamanı. Ancak, aklınızdakileri açıklarken nasıl anlaşıldığına veya göründüğüne de dikkat etmeniz gerekli. Yanlış bilgilendirme veya asılsız haberler türünde işlerle uğraşmanız gerekebilir. Yanılsamalar nedeniyle duygusal bir konu tuhaf veya komik bir hal alabilir. Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı kişilerin sizi istemediğiniz şeyler yapmaya zorlamasına izin vermeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bugün yakın çevreyle iletişiminiz gelişebilir ve gittiğiniz yerlerde güzel rastlantılar yaşayabilirsiniz. Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden oldukça yorulabilirsiniz. Komşularınız kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir. Beklenmedik sorunların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Yöneticiniz Mars iletişiminize büyük bir hızlanma getirirken eğitim konuları ve kısa yolculuklar ön planda olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Yeni fikirler üretmektesiniz. İş yaşamınız her zaman size güç veriyor. Ancak bazı iş arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bugünler sizin için yaratıcılığınızın yoğun ancak bir o kadar da gerçeklikten uzak olduğunuz zamanlar. Adeta bir hayal âlemindesiniz. Bu nedenle somut adımlar, önemli başlangıçlar ve radikal kararlar için beklemede kalın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Değişim konuları bugün de önemini koruyor. Yeni adımlar atmanızı kolaylaştıracak enerjiler var. Korkularınızdan kurtulmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinize karşı daha anlayışlı ve kabullenici yaklaşmanızda faydalı olabilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Gizli kalmış yönlerinizin ortaya çıkarmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bazı insanların kıymetini biliyor olmanız, bunu onlara abartılı bir biçimde belli etmenizi gerektirmiyor. Aksayan bazı işlerinizi yoluna koymada karşılaşacağınız zorluklar, gelecek günlerde yoğunluğunuzu arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2021)
Riske girmeden yatırımlara gidebilirsiniz ve bunun sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Maddi konularda genel anlamda rahat etkiler altında olacaksınız ve rahatça harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2021)
Kendinizi bir süredir hazırladığınız bir konuşma esnasında, hesapta olmayan yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed