Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kariyerinizle ilgili konularda kararsızlıklar yaşadığınız bazı problemleri ve geri vitesleri artık bir kenara bırakın ve olaylara biraz daha finansal beklentileriniz üzerinden bakın. O zaman cevabı daha kolay buluyor olacaksınız. Zira her konuda bazı sorunlar çıkması aslında hep olabilir şeyler olduğundan bunları kafanızda fazlaca büyütüyor olmanızdan dolayı hayatınıza bir türlü şekil veremiyor olabilirsiniz. İnanın sorunsuz bir hayat hiçbir yerde yoktur. Ancak bu sorunları daha aza indirme şansımız vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız. Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İşinizde konsantrasyon eksikliğiniz var ve çalışma arkadaşlarınız da bunun farkında. Hızlı düşüşler ve sinir harpleri yaşamaya başladınız bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İşle ilgili olarak kafanız biraz karışık son günlerde. Tam olarak ne düşüneceğinizi bilemiyorsunuz. Gerçekten isteğinizin ne olduğunu farkedebilirseniz, karar vermek daha kolay olur. En zor olanı da bu değil mi? Ne yaparsanız yapın, ucu maddi imkanların netleşmemesiyle ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Günlük planlarda ve iletişim konularında bazı aksaklıklar olabilir. Daha net düşünceler üzerinden ilerlemeli duyduklarınızın yanıltıcı olabileceğini bilmelisiniz. İlerleyen saatlerde duygusal olarak sizi yıpratan fedakarlıklar olacak. Ailenizle ilgili konularda daha esnek olmalısınız. Yerleşimle ilgili konularda yapıcı başlangıçlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün Koç burcu insanı için oldukça verimli geçebilir. Zihin gücünüzü işlek bir şekilde kullanabilecek, yeniliklere uyum sağlayacak, ani kararların başarıyla üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Toparlanıyorsunuz. Yeni işler baş ağrınızı azaltacak. Bir zaman daha az sorunlu yaşamanızı sağlayacak Bazı birikmiş borçlarınızdan da kurtulacaksınız. Sizin için refah anlamı taşıyan bu sürecin, belli bir tarihi yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed