Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
İlişkilerinizde gelişen bazı güven sorunları bugün sizi daha farklı kararlar almaya itebilir. İşiniz ile ilgili alacağınız teklifler kendinizi özel hissetmenize yardımcı olacak. Yalanlar ve kandırılmalara karşı dikkat! Söylediğiniz beyaz yalanlar yakın bir zamanda ortaya çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Bugün bazı konularda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde beklentileriniz dahilinde olmayan sürpriz bir gelişme ile karşılaşabilir ve kendinizi biraz olsun iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinizi sevdiklerinize ayıracaksınız. Onlarla hoş zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Biraz geç kalmış olsanız da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. İş konusunda canınız sıkkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Önümüzdeki günlerde birçok sorununuzun çözüme kavuştuğunu görüp rahat bir nefes alacaksınız. Parasal konularda risk almayı sevseniz de bugün mantıklı davranmanızda yarar var. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Ortaklıkların getirdiği yeni gelişmeler sizi meşgul edecek. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz anlaşmalar yeniden gündeme gelirken, daha akılcı kararlar almaya özen göstermelisiniz. Duygularınızla vereceğiniz her karar sizi yanıltabilir. Ortak projeler veya yeni anlaşmaların üzerinizde kurduğu baskı ve eleştiriler olacaktır. Olayları akılcı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2018)
İş ortamınızda ani bazı değişimler yaşayabilirsiniz ve her zamankinden daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız gerilimler ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. Beklemediğiniz bazı heyecanlar yaşayayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Bugünlerde yaşadığınız sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed