Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Gerek sosyal çevrenizde gerekse arkadaş ilişkilerinizde kaçırdığınız bazı fırsatlar yeniden önünüze gelebilir. Zamanında dostluk kuramadığınız ancak şimdi elinize geçen fırsatları daha iyi değerlendirmeli ve dostluklarınıza gereken önemi vermelisiniz. Sizler de bilirsiniz ki bazı fırsatlar bir kez elimize geçer ancak, sizlere bu şansın iki kez veriliyor olması Sizlerde farklı bir düşünce oluşturmalı. Geçireceğiniz hoş vakitlerle birlikte karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir ve ummadığınız teklifler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Kendinizi çok yalnız hissediyor ve üzülüyorsunuz. Kalabalık ortamlara girmeyi denemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Keyifli saatleri, çalışmayı, elinizdeki işi, sorumlulukları kısacası bugün yapacağınız ya da yapmayacağınız her şeyi birileriyle mutlaka paylaş ın. Gönüllü değilmiş gibi görünseler de bu tavır yakınlaşmalara vesile olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Hayata bakışınız açınızı ve inançlarınızı etkileyen gelişmeler var. Kendinizi her açıdan yenilediğiniz bu dönem çok farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Özellikle eğitimle ilgili planlarınız bu anlamda değişim içerecek. Akademik konularınızı yeniden organize etmeniz, destek arayışı içinde olmanız lazım. Ortaklaşa işlerinizde daha planlı ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Mesleğinizde yapmak istediğiniz girişimler için uygun fırsatlarbulabileceğiniz bir gün. İletişimde yoğunluk yaşayabileceğiniz bu gün tasarlamadığınız gezilere çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Maddi konularla çok fazla ilgilenmeyeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok idealleriniz ön plana çıkacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Bugünlerde hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed