Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bu hafta uzun süredir devam eden maddi ve finansal gelirlerinizle ilgili sorunları yeniden kontrol etmeniz tekrar üzerinde düşünmeniz gerekebilir. Bütçenizde gelir-gider dağılımını bir dengeye oturtamadığınız sürece bu gibi olayları hayatınızda tekrarlı olarak yaşamanız mümkündür. Sizlere tavsiyemiz finanse ettiğiniz kaynakları koruyup çoğaltma yoluna gitmeniz. Aksi halde geciktirilmiş bütün sorunlar ileride yaşamınıza daha da büyük sıkıntılar getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde neşe kaynağısınız. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayıp elde eden kolaycı biri gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Duygularınızdaki karmaşa sizi de şaşırtıyor. Basit konularda bile karar almakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Birlikte çalıştığınız kişilerin hataları ya da ihmalleri yüzünden bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu durumu üstlerinize şikayet eder bir tarzda yansıtmayın. Yaşadığınız maddi sıkıntılar bir süre da-ha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Artık gündeminizi parasal konular doldurmakta. Elinizdeki değerleri korumak ve nakit durumunuzu kontrol etmek durumundasınız. İş hayatında daha atılgan olmanız söz konusu ancak, beklediğiniz parasal destekler sorun yaşatacaktır. Ayrıca eve ait masrafların artabileceği şartlara dikkat etmelisiniz. Düşüncesizce yapılacak alışverişler sorun getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İş ilişkilerinizde, ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken şeyler olduğunu düşündüğünüz sorunlarınız var. Bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların gevşekliğinden kaynaklandığına inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Gönül zenginliği içinde birisiniz. Öte yanda para konularında gereken hassasiyeti gösterebiliyorsunuz. Bir tanıdığınızın aracı olacağı bir tanışma, size değişik iş seçenekleri ve daha iyi para olanakları sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün parasal kayıplara uğrayabilirsiniz. Size yönelecek önerilere dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed