Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Sağa sola emirler vermek çok fazla tercih ettiğiniz bir yol olmasa da, bugün bu eğilim içerisinde olabilirsiniz. Ancak, bugün için geçerli olmak üzere, bilmelisiniz ki bu tür bir tavır, tamamıyla tartışma veya gerilim anlamına gelebilir. Size tavsiyede bulunabilecek kişileri dinlemenizde veya direktifler vermek yerine, önerilerde bulunma yolunu seçmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Küçük tatilinizden kalan bir anıyı sürekli anımsayacaksınız. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkmayacağını hissedeceksiniz. Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Geçirdiğiniz iki güzel ve romantik gün, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Mutluluğunuz hafta içi de sürecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Bugün çılgın halinizle günlük enerjinizi değiştirmeye kararlısınız. Bu durumda havanızı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Sevdiğiniz kişiye karşı kendinizi ifade etmekte başarılı olduğunuz söylenemez. Bu durum zaman zaman aranızda gerginliklere neden oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bunları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Uyumlu bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Bu yüzden yarattığınız gerilim, bu uyumsuzluğun nedenlerinden biri olabilir. İş yerinizde yaşanan ufak, tefek problemlerle ilgili görüşmeleriniz olacak. Çözüme uzak değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Maddi konularda yeni atılımlar yapmak isteyecek, eski bir alacağınızın peşine düşeceksiniz. Fakat bu alacağınızı tahsil edemeyeceksiniz. Maddi planlarınızı bu alacağınızı tahsil etmek üzerine yapmıştınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Sizi zorlayan sınırları dondurma gayretleriniz, bu sıralar kapalı durduğunuz desteklere ihtiyaç duyuyor. Bu yardımı yadsımanız halinde, daha büyük bir sıkışma hissi içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed