Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
İlişkilerinizi ve sosyal konumunuzu gözden geçirmeniz için iyi bir gün. Kural ve kanunlara karşı gelme fikri aniden doğabilir veya bir olay sizi kızdırabilir. Akşam saatlerinende aceleci olabilir ve karar verme zorluğu çekebilirsiniz. Eğer kendinize dinlenme imkanı tanımazsanız önümüzdeki günlerde size sıkıntı verecek bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız kaçınılmaz olur. Dinlenmeniz fiziksel açıdan ziyade daha çok zihinsel olarak gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Bu haftaya ertelediğiniz kararların fazla gecikmeye tahammülü yok. Bu hafta bir sonuca bağlamanız gerekiyor. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olduğunu biliyorsunuz. Bütün bunların dışında , çok yakında kendinizi hiç hazır olmadığınız bambaşka bir konuda karar aşamasında bulacaksınız. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bu konu acil olarak müdahalenizi isteyecek. Yakınlarınız arasında sürekli gündemde tutulan bir küskünlük, sizi canınızdan bezdirmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Kartınız İmparator... Gerekli gereksiz size sunulan her teklifte girişimlerde bulunuyorsunuz. Destekleyenlerinizin az olduğunu biliyorsanız kendinizi sınırlamayı da bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. İyi niyetli yaklaşımlarınızla onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmeli, geçmişte yaptığınız hatalara takılmamalısınız. Maddi bakımdan kazançlı bir döneme giriyorsunuz. Bunu değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Hayatı daha derin ve ciddi biçimde algılamaktasınız. Zira kendinizi geliştirmek adına eğitim hayatınızda yeni bir bakış açısı gerekmekte. Bu konuda sorumluluk getiren yeni ilişkiler ortaya çıkabilir. Size esneklik kazandıracak yeniliklere açık durmakta yarar var. Kariyerle ilgili hedeflerinizde ise bulanık etkiler altındasınız. Özgüveninizi geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
İşyerinizdeki karışıklık veriminizi çok etkiliyor. Oysa bu karışıklığa rağmen kendinizi işinize vermeniz bekleniyor. Sizi izleyen biri var ve performansınızdan pek de memnun değil. Bugün yine verim problemi yaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Sorumluluğunuzda olan, size ait olmayan yüklü bir paradan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Harcamalarınızı daha ne kadar kısacağınızı bilemiyorsunuz. Para idareniz ideal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Aldığınız uyarılar sizi doğru yönlendirebilir. Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir oluşumun başlangıcındasınız, desteğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed