Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Gezegen etkileri her konuya coşkuyla ve abartılı yaklaşımı destekliyor. Sınırsız güç, sınırsız harcama, sınırsız bonkörlük, aşırı yeme içme veya abartılı konuşmalar v.b. Ancak, bu duruma kendinizi fazlaca kaptırmanın sonuçları istendiği gibi olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün güne oldukça zinde başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde gün içinde yapmanız gereken işleri sıralayacak , öğlen saatlerinde ise bu işlerinizi yapmaya koyulacaksınız. Ailenizle aranızda olan ilişkide size göre yanlış giden bazı durumlar var. Bugün aile fertlerinizle konuşmak isteyeceksiniz fakat buna pek fırsat bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün zorlanmaya hiç gelmiyorsunuz. Kimsenin sizden bir şey istemesini istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün bir gayri menkulünüz için size pazarlık teklifi gelebilir. Mantıklı hareket ederek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz sizden kaçmaya başlıyor. Onu fazla sıkmadan gönlünü almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Ortaklaşa konuların önemi sizi yeni kararlar almaya itiyor. Borç alacak konularının öne çıkması da eklenince sorumluklularınız artacaktır. Başkalarının etkin olduğu bu alanda temkinli olmalısınız. Beklediğiniz parasal destekler sizi tatmin etmekten uzak olacak. Bugün eşle olan yakın ilişkilerde yaşadığınız duygusal kısıtlamalar yoğunlaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2019)
İlgisiz kalmamanız gereken ilişkiler ve konular karşısında daha duyarlı olabilirsiniz. Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, ahbabınızın önemli aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed