Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Seyahat, iletişim, yakın çevreler ve ufkunuzu genişletmek üzere yapacağınız konuşmalar yaşamınıza yönelik yepyeni kararlar aldırabilir ve özellikle eğitimle ilgili konularda daha farkındalıklı davranabilirsiniz. Eski düşünce kalıplarını atıp yenilerini kabulleneceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu aksattığınız şeklinde düşünceler var. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir. Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken kendinize göstereceğiniz direnci kırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Öylesine temiz düşünceleriniz var ki,çocuklar dahi sizi kandırabilir. İyi niyetiniz had safhada.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Kendinizi bir kısır döngünün içinde sanıyorsunuz. Bu durum geçici. Yakınlarınızdan yardım talebinde bulunmaktan asla çekinmeyin. Tesadüf eseri karşılaşacağınız eski bir dostunuzla neşeli saatler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Artık yeni ilgi alanları ve yakın çevrede gelişen olaylar içinde bulunuyorsunuz. Çevresel faktörlere karşı daha duyarlı olmakta zorluklar söz konusu. Duygularınızı da ifade etmeniz gereken eğitsel çalışmalar stres yaratabilir. Bilgilerinizi yeniden test ettiğiniz bu günlerde sıkı çalışmanız gerekiyor. Kardeşlerle ilişkileri yeniden düzenleme ihtiyacı duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor. Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün maddi olarak yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat etmelisiniz.Elinizdeki parayla bir süre yetinmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Çok özel bir konuda, beklemediğiniz ölçüde değişik bir tavra zorlanabilirsiniz. Bununla ilgili olarak, danışma anlamında arayacağınız destekleri bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed