Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Maddi beklentilerinizi alabileceğiniz ve maddi ilişkilerinizi yürüttüğünüz konularla ilgili de ikna kabiliyetinizi had safhada kullanacağınız önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Bu yüzden isteklerinizi biraz abartmanızda sorun görmüyoruz. Kariyerde üst yöneticilerinizle aranızda yaralayıcı konuşmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Bu konuda sözlerinizi titizlikle seçmeniz büyük bir kırgınlığın önüne geçme noktasında şifalandırıcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün, pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Siz de varolduğunu bildiğiniz yaptırım gücünüzü, gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanabilirsiniz. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğru atışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Diğer günlere oranla bugün hayatınız son derece hareketli. Sizden daha usta insanlardan büyük yardımlar alarak başarının tadına varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Eğer aileniz için yaptıklarınız artık sizden bir şeyleri götürmeye başlamışsa fedakârlığınız size zarar veriyor anlamına gelebilir. Ancak eğer bunu sert biçimimde ifade ederseniz yaptığınız iyilikler hiçbir zaman görünmeyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Riske girmeden kolayca öne çıkabilirsiniz. Hem iş hem de özel konularda zaten çok şanslı olacaksınız. Yaratıcılık ve sözlü iletişim alanlarında üretkenliğinizle dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Zevkler ve eğlence için harcama yapmanız oldukça mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2018)
İş ortamınızda oluşacak yoğunluk özel yaşamınızı ihmal etmenize yol açabilir. Genel olarak iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde belli bir mesafeyi korumaya çalışmalı ve temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Muhasebe konularında zaaflar barındırıyorsunuz. Sizi sürekli uyaracak, destekleyecek birileri gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde bazı açılımlarınız risk taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugünlerde cesaretle çılgınlığı birbirinden çok iyi ayırmanız gerekiyor. Alacağınız kararlarda dikkatli olmalı ve uzun uzun düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed