Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sosyal çevrenizle aranızda oluşan bazı sırlar ve gizlilik gerektiren konularda dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Bununla ilgili ya dost sandığınız kimseleri daha da iyi tanımalı ya da sırlarınızı kimseye açmamayı öğrenmelisiniz. Bazı gerçeklerle yüzleşebilir, kendinizi insanlardan biraz uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde sosyal çevrenizle aranızda birtakım konularda fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir. Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kartınız Kıyamet... Bugünlerde aman kimseye düşman olmayın. Asla affetme yeteneğiniz yok. Bir kere kırıcı olursanız size pahalıya mal olabilir. Sebepleri iyi araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Doğuştan karamsar olmanız aleyhinize sonuçlar doğuruyor. Çevrenize karşı gizemli davranmaktan vazgeçin. Sevdiğiniz insanın size bir süprizi olabilir. Sağlıklı yaşam için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Farkında olmasanız da ışıltınızla dikkatleri üstünüze çekiyorsunuz. Romantik tekliflere hazırlıklı olun. Ayrıca çocuklarla ilgilenmek ve zaman geçirmek için de uygun enerjiler var. Güzel ve bir parça pahalı zevkleriniz için harcama yapabilirsiniz. Özellikle akşam eğlencesi için harcama yaparken kontrolü kaçırmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Baskın kişilikli biri sizi yönlendirmeye çalışıyor. Başlarda biraz teslimiyetçi davrandığınız bu ilişki, şimdilerde canınızı sıkıyor. Yetki farkınızdan ötürü göz yummak zorunda kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Son günlerde parasal açıdan sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve bunun sebebi de savurgan kişiliğinizden ileri geliyor. Parasal konularda kontrolü elinizde tutmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sizi endişelendiren kimi konuları bir bela olarak dillendirmeniz, çevrenizden gelebilecek mantıklı, rahatlatıcı yorumların önünü kesebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed