Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Özel bilgilerinizi ve sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Otorite konumundaki kişilerle problemler ilerlemenizin önünü kesebilir. Yanlış anlaşılmalar ve hatalar için yer bırakmamanız büyük önem taşıyor. İlişki ve iş birliklerini dikkatle ele almalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcundaki Ay fikir alışverişlerini, sosyal organizasyonları ve ilişkilerde uyumu destekliyor olacak. Ancak, tansiyon yükselebilir. Rekabeti, meydan okumaları, güç gösterilerini, öfkeyi körükleyen günlerdeyiz. Sakinliğimizi korumaya, kelimelerimizi dikkatli kullanmaya ve en önemlisi acele hareketlerden kaçınmaya çalışalım. Zira, ufak tefek kazalar, sakarlıklar bazılarımızın özellikle dikkat etmesi gereken başlıklar. Bu anlamda Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrar etmiyorum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli bayramlar, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Yaratıcı ve aşırı hevesli olabilirsiniz. Keyfinizin yerinde olabileceği bugün kendinizi güçlü bir biçimde ortaya koyabileceksiniz. Günlük şartlar sizi harekete çağırırken boş durmayacaksınız. Son derece verimli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Bazı kişiler sizi üzmüş olabilir ama gönlünüzü almaya hazır durumdalar. Affetmek büyüklüktür.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Yakınlarınızın söylediği güzel sözleri duymaya çalışın. Eğer olayların negatif taraflarına odaklanırsanız bunları duymakta zorlanabilirsiniz. Arkasında başka bir mana aramaya kalkmadan gelen sevgi sözcüklerini alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Maddi konular ve bütçenizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları iyi yönetebilmek için önemli girişimler söz konusu. Özellikle toprağa ait yatırım planlarınız hızlanabilir. Beklediğiniz parasal destekler ise size ayrı bir güven kaynağı olacak. Yaratıcı konulardan ve yetenekleriniz üzerinden yeni kazançlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Maddi konularda tutarsız yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Parasız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz, dikkatli olun. Harcamalarınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2021)
Önümüzdeki günlerde, birinin sizinle fazlaca ilgili olduğunu göreceksiniz. Sabırla sonucu beklemeniz gerekiyor. Bu ilginin nedeni sandığınız gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed