Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Size yardım önerisinde bulunan kişiler, sözlerini yerine getirebilecek kapasite veya yetenekte olmayabilirler. Konu hakkında sakinliğinizi korumalısınız. Sır olarak saklanması gereken konular veya gizli dosyalar gerektiği şekilde korunmalı. Belli bir bilgiyi çok fazla sorgulamak ya da belli bir bilgiyi açığa çıkarmak olayların kontrolden çıkması anlamına gelebilir. Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Yanlış ilgi alanları olan veya yanlış nedenlerle size yaklaşan kişilerden uzak durmalısınız.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Günlük sorumluluklarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Planlı olmazsanız zararlı çıkabilirsiniz. Gökyüzündeki gerginlik sizin için evle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Günü mücadele ederek geçirebilir, aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Yeni tanışacağınız insanlarla aranıza mesafe koymayı unutmayın. Eski dostlarınızı aratabilirler. Hakkınızda çıkan söylentilere sebep olan sizsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı açıklıyorsunuz. Bu durum sonra size sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Söylenenlere fazlasıyla takılıp altında başka şeyler aramaya kalkmayın. Tembellik ederseniz veya öyle görünürseniz uyaranlar ve işinize karışanlar olacak. Eğer işime kimse karışmasın diye diretirseniz sonucu yine sizi etkileyecek. Duymazdan gelmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Eldeki kaynakları ve maddi durumunuzu etkileyen gelişmeler var. Daha temkinli olmalı yatırım planlarınızın üzerinde ısrarla durmalısınız. Tamamlanması gereken işler ve ailede olup biten konular sizi bağlayabilir. Fedakarlık gerektiren özel hayatınızda ise gereken ilgiliyi göstermelisiniz. Bu dönemde alınan sorumluluklar ön planda olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
İş hayatınızda bazı sorunların üstesinden gelmeyi başardınız. Şimdi rahatsınız ve kafanızda iş ile ilgili çok fazla problem yok. Bugün kendinizi geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder