Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Mayıs başlarına kadar sabırlı olmanız gerekiyor! Bazı kişileri planlarını uygulama konusunda isteksiz görebileceğiniz ve harekete geçmeleri konusundaki ısrarlarınıza uyum sağlamadıklarını gözlemleyebileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Karşı cinsle ilk karşılaşmanızda içinizde soğuk hava esebilir. Sonucunu görmeden karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Bir hobi ile uğraşıyorsanız bugün bırakın kendinizi olabildiğince akışa. İlham gerektiren, yarat ıcılık isteyen pek çok alanda sihirli değnek size dokunuyor olacak. Bekarlar için aşk hayatınızda kontrol elinizden çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Beklemediğiniz krizler nakit kaynaklarınız açısından risk oluşturmakta. İşinizi şansa bırakmadan, nakit durumunuzu korumaya çalışın. Borç alacak konularında yeniden bir yapılandırma çabası içine girebilir, destek arayabilirsiniz. Ancak beklentilerinizde ölçülü olmalısınız. Ortak giderlerin aniden artışa geçebileceği gelişmeleri aşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz. Çoktan tatil havasına girdiniz bile. Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini düşünmüyorsunuz bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Haziran 2019)
Sabah saatleri işinizle ilgili yaşayabileceğiniz baz sıkıntılardan akşam üzeri saatleri kurtulmayı başaracaksınız. Günün ikinci yarısı alacağınız kararlar son derece verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed