Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Maddi olarak yapmanız gereken bir harcamaya gerek kalmadığını öğrenmeniz ve bir maddi yükten kurtulmanız mümkündür. Çalışan bir kimseyseniz istediğinizden farklı bir konuda görev alabilir ya da başka bir işyerinden olumlu sonuç alabilirsiniz. Eğer siz bir işveren ya da yöneticiyseniz daha önce yapılmış bir hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusunda becerikli şekilde hareket edebilecsiniz. Çalışmayan bir kimseysniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz. Duygusal ilişkilerinizde evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Her türlü başarının size kucak açtığı bir dönemdesiniz. Geçmiş dönemlerdeki çalışmalarınızın meyvesini alacaksınız. Bugün dostlarınıza vakit ayıracak onlarla vakit geçireceksiniz. Uzun zamandır bu şekilde bir araya gelmemiş olduğunuz için, bu toplantı sizi çok mutlu edecek. Maddi konularda dostlarınızın size yapacağı yardım tekliflerini değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Bugünlerde iş sizin için çok önemli ve beklentilerinizi yüksek düzeyde tutmanızda fayda var. Her istediğinizi elde edecek hırs sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Sevdiğiniz kişinin son zamanlarda size karşı değişen tutumunun sebeplerini iyice araştırın. Ona karşı yaptığınız haksızlıkları görmelisiniz. İşinizdeki olumsuzluklar ortadan kalkıyor. Sağlığınızın kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Size güç kazandıran sosyal ilişkiler ve toplu çalışmalar içindesiniz. Yurt dışı odaklı kişilerin de içinde olduğu organizasyonlar, yeni görevler gündeme gelebilir. İş hayatına yönelik adımların hızlanması ile beklentileriniz artıyor. Ortaklaşa para konularında ise hedeflerinizi küçük tutun. Alacakların tahsil edilmesi adına bazı mücadeleler içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir. Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu uykusuzluğu boşa çekiyorsunuz gibi görünüyor. Her şey rayına oturacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Sakıncalı bulduğunuz ilişkiyi engelleme çabanız geri tepebilir. Bu ilişkiyi bir süre daha izlemekle bir şey kaybetmiş olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed