Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Ayrıca şansınızın desteği ile ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları bu günlerde öne çıkacaktır. Bu sebeple moralinin bozuk olabileceğini unutmamalısınız. Hatta onu moral açısından desteklemeniz gerekecek. Bu küçük ve tatsız olay ilişkinizi fazla etkilemeyecektir. yanlız bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir. Çalışkanlığınız ile başarı kazanacaksınız ve başarılı diyaloglar kurabilmeniz olacaktır. Bazılarının boşa gitmesi ihtimali olan yoğun uğraşlar içinde olmanız olasıdır. Bazıları boşa gidebilir fakat bazıları da işe yarayarak belentilerinizi, beklediğinizden fazla karşılayacaklar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2020)
İşiniz ve özel hayatınızda keyfiniz yerinde. Bu kadar yoğun ve güzel bir günün içerisinde iken kişilik çatışması her şeyi berbat edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Size kişisel bir konuda aracılık eden, niyetinize elçilik eden kişileri iyi seçin. Doğrudan iletişim her şeyden güzeldir. Bazı arkadaşlıklar yanlış anlaşılma kurbanı olabilir. Anne-babalar çocuğunuzla iletişimde sade olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Pek çok konuda yeni öncelikler hayatınıza girmekte. Yabancılarla olan ilişkiler, başkalarından öğreneceğiniz şeyler her açıdan doyurucu olacak. Akademik çalışmalara yöneleceğiniz bu dönem kendinize yatırım yapmaya bakın. İş hayatında ve amaçlarda ise son derece büyük beklentiler içindesiniz. Yeni görevlerin hayata geçmesi söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini gözden geçiriyor ve ne kadar şanslı olduğunuzu kabul ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Para konularında eli açıksınız. Ama her eli açık gibi, bu özelliğinizi asla sekteye uğratmamanız gerekiyor. Aşırı değiştiğiniz yönündeki suçlamalar çok çabuk geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2020)
Gezme merakınız bugünlerde sizi hareketlendirebilir. İş yaşamınız şu sıralar ihmale uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed