Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Sabırlı olunması ve dikkatle ilerlenmesi durumunda maddi girişimlerinizin daha fazla başarılı olma şansı var. Tek taraflı ortaklıklar, iş birlikleri veya ilişkiler karışıklıklara neden olabilir. Bazı konular netleşene kadar fikirlerinizi paylaşmamanız daha doğru olacak gibi görünüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2021)
Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri sahtelik gibi görüyorsunuz. Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla bu gibi konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlığın nedeni olabiliyor. İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
AŞK: Bugün gönül meseleleriniziçözerek nefes alacaksınız. Hatayakendinizi kapatmanız aşkyaşamınızı uzatacak.Kıskançlıklar geride kalmalı.Tesadüflerle dolu gün geçirerekhuzuru yakalayacaksınız.PARA: İş arkadaşlarınız canınızı sıkabilir. Bazıamaçlarınıza ulaşamamanız sebebiyle tam anlamıile stresli bir gün geçireceksiniz.SAĞLIK: Gözlerinizdeki sorunlar artabilir.Tansiyonunuzu kontrol altına alınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Evlilik ve birliktelikler konusunda keyfiniz yerinde. Sevgiyi ve özeni hissedeceksiniz. Partnerinizin size verdiği önemli görmeye çalışın. Aynı şekilde siz de gereken özeni gösterirseniz uyumu yakalamakta zorlanmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Ev ve yerleşime ait gelişmeler hayatınıza hareket getirmekte. Bu dönem düşündüğünüz yenilikler eve yönelik olurken, özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Güvenlikle sorunlar karşısında daha sağduyulu hareket etmelisiniz. Çift durumlar ve yerine oturmayan konular artık aşıyorsunuz. Daha fazla yer değiştirme içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2021)
İş yaşantınızda başarılarınız devam ediyor. Bugün bazı önemli toplantılara katılabilir , önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Gün boyunca yoğun bir telefon trafiği sizi bekliyor olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2021)
Kendinizi iş ortamlarda rahat hissedebileceğiniz bir gün. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında ve arkadaş ortamlarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor. İyi kazanımlar yolunda planlar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2021)
Biraz ölçülü olmanızda yarar var. Hem arkadaşınızın sorunuyla ilgilenirken, hem de harcamalarınızda ölçüyü kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed