Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Ancak, genelde endişeli bir mizacınız olduğunu hatırlamanız, biraz olsun rahatlamanızı ve attığınız ya da atacağınız adımların sağlamasını daha rahat bir kafayla yapmanızı sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendirecek bir haber alabilirsiniz. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz üçlü ilişki çevrenizde merak konusu olabilir. Her gördüğünüzde içinizi ferahlatan biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var, ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
MUTLU OLMAK HAKKINIZAŞK: Duygusal ve sevgiinsanısınız ancak bugünduygularınız öylesinederinleşiyor ki bir andatanınmayacak hale geliyorsunuz.Evet, mutlu olmak sizin dehakkınız ancak abartmayın.İŞ: Hayata karşı koymayı ve cesaretli olmayıbüyüklerinizden zaten öğrenmiş durumdasınız.İçinizde çelişkiler bulundurmanız tamamıylahata yapmanıza sebep olabilir.SAĞLIK: Belinizle ilgili ağrılarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Diğer insanlardan ve iş arkadaşlarınızdan farklı olan meziyetleriniz, tecrübelerinizi ortaya koyma zamanı olabilir. Eğer bu şekilde öne atılma fırsatı ortaya çıkarsa mutlaka de ğerlendirin. İnsanları şaşırtın artılarınızla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Potansiyel bir açılım etrafınızda dolaşıyor; siz de farkındasınız ve tanımaya çalışıyorsunuz. Acele etmeyin, gelişmeyle ilgili her aşamayı detaylı olarak kaydedin. Elinizdeki bilgiler çoğaldığında toplu değerlendirmeye geçeceksiniz ve karar vermeniz kolaylaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugünlerde bütçenizde belli oranlarda rahatlamalar söz konusu. Elinizde olmayan harcamalar, küçük sürprizler yaratabilir. Yakın çevrenizle ortaklaşa yatırım düşünceleri içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Gıdanıza dikkat etmezseniz sağlığınıza ve sinir sisteminize zarar vereceksiniz. Bir süre vitamin hapları kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed