Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Sizden beklenenleri yerine getirmek adına duygularınızı bastırmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı her şeyin üstünde tutmanız ve sağduyulu davranmanız olumlu kişiliğinizi yansıtmanıza olanak sağlayabilir. Sizden istenenleri yerine getirerek destek bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz. Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sık yad edilmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Pes etmek ve geri adım atmakpek size göre değil. Özelliklede tartıştığınız insanlara karşı.Haksızken bile, hatta bunukabullenseniz bile özür dileyemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
İstemenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan para gelecek. Nerden geldiğinin önemi yok. Sizi rahatlatacak. Aileninizin huzurunu sürdürmek adına yaptığınız planları bugün devreye sokun. Çok ılımlı ve mutlu olmaya niyetli olacak yakınlarınız. Biraz daha şevkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Finansal açıdan sizi bağlayan sorumluluklar söz konusu. Anlaşmalarda yaşanacak fikir ayrılıkları uzlaşmakta zorlanacağınızın göstergesi. Daha sakin olmanız, yaşanan değişimi her yönü ile kabullenmeniz gerekecek. Kontrol edemediğiniz harcamalar, eşin ya da ortaktan kaynaklanan borçlar sizi zorlayabilir. Sigorta işlemelerinde yaşanacak aksaklıklara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Geçmişte kalmış bir iş ilişkinizle alakalı olarak, biraz şaşıracağınız duyumlar alacaksınız. Umut bağladığınız gelişmeler henüz hazırlık safhasında, bir süre daha beklemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Çevrenizdeki insanların sizi sürekli uyarmalarına rağmen harcamalarınızı kontrol edemiyorsunuz ve bütçenize çok zarar veriyorsunuz. Biraz daha tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Uzun bir zamandır bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed