Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Tatmin edilmiş bir gereksinim, artık o davranışın motive edicisi değildir. Motivasyonunuzu koruyun. Bugün senin için harika bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
AŞK: Küçük kırgınlıklarınızbüyüyebilir. Sevdiğiniz kişidengün içinde uzak durmaya çalışın.Evinize gelen konuklarınızındedikodularına da kulaktıkarsanız emek verdiğiniz aşkyaşamınızı yitirmemiş olursunuz.PARA: Gözlerinizi dört açın, çevrenizde elinizdekiparaya göz dikenler var. Saygın kişiler ile bir arayagelerek paranızı değerlendirin.SAĞLIK: Başınızdaki karabulutlar dağılmadıkçahastalanma ihtimaliniz yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Ay, bilinç altınızı etkiliyor. Kazancınız yükseliyor. Enerjinizi artıracak yeni çalışma alanlarını keşfetmelisiniz. Duygusal hayatınızdaki inişli çıkışlı durumlar moralinizi bozuyor. İş hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Evinizde yapacağınız değişiklikler için biraz daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Burcunuzda ilerleyen Ay sizi pek çok açıdan desteklemekte. Yeni girişimler yaptığınız bu günlerde eğitim çalışmalarınız hızlanacak. Destek göreceğiniz bu alanda somut ilerlemeler olabilir. Ancak iş hayatında toparlanması gereken konular ise daha fazla çaba istiyor. Özel hayatınızda beklenmedik karşıtlıklar sizi zorlayacaktır. Toleranslı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Meslek yaşantınıza odaklanmak isteyebileceğiniz bugün, ortak çalışmalar size büyük güven sağlayabilir. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsniz. Bugün iş yaşamınızda olumlu gelişmeler var. Amaçlarınız doğrultusunda çalışabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin sıkıntısı yakında. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Çarşı, pazarın cazibesine çok kapılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed