Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Aklınıza gelen fikirleri uygulayabilmek için iş birliğine ve ekip çalışmasına ihtiyacınız olabilir. Ancak, duygusal anlamda yanıltılabileceğiniz ya da yanılabileceğiniz günler. Yanlış anlaşılmamak için net cümleler kurmanız ve keskin ifadelerle konuşmanız gerekiyor. İmajınızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Gerçeklere bağlı kalmanız durumunda resmi, hukuki ya da kurumsal konular lehinize dönebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bazı umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat gelişmeyi çabuklaştırmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz tatili, hafta içi bir günlük kaçamakla telafi edeceksiniz. Bu akşam bir arkadaşınızın davetinde güzel vakit geçirecek, yeni insanlar tanıyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Arkadaşlık ilişkilerinizde iyiOlmanıza rağmen aşkınızakarşı kırıcı olabilirsiniz.Karşı cins sizi kibirligörüyor. Hep kendinizdensöz etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
“Etliye sütlüye karışmayım da başım ağrımasın” taktiği işe yaramaz bugün. Boşuna denemeyin. Sizin yaşanmış olaylara dahil olmanızı ve hatta hakemlik etmenizi isteyecekler insanlar. Sanki mahkeme kurmuşlar da size düzeni sağla diyorlar. Adil yorumlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Ãœzerinde karar verdiğiniz konular sizi endişeli bir noktaya taşıyabilir. Bazı korkular ve duygusal gelgitler karşısında güçlü olmalısınız. Belki geçmişle ilgili sorunlarınızla yüzleşmek durumunda kalacaksınız. Kendinize haksızlık etmemeli, akışta kalmalısınız. Sosyal dayanışmanın getirdiği konularda verimli ve yapıcı sonuçlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2019)
İşinizi giderek daha çok seviyorsunuz. Başlangıçta gözünüz hep dışarıdaydı, buradan başka bir yere nasıl geçebilirim diye düşünüyordunuz. Şimdi bir yere kıpırdamaya niyetiniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kısa bir süre sonra nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Sıkıntı, bugünden sinyal veriyor ama siz tedbir almamakta kararlısınız. Bugün yapacağınız harcamalarda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2019)
En fütursuz davranışlarında bile, kredisinin korunacağına inanan biri var. Karşı tarafta böyle bir güven oluşturmuşsunuz. Bu, size faydalı bir ilişki gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed