Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Aşırı duygulardan veya duygularınızı göstermekten kaçınmanızda fayda var. Mevcut kredinize güvenerek hareket etmeniz durumunda zararlı çıkabilirsiniz. Yaratıcı olmalı, öfkenizi veya sevginizi abartılı gösterilerden uzak şekilde ifade etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2019)
Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlık yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili yakında bilgilendirileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Kartınız Başlatma... Kendinizi iyi hissedene kadar eski çevrenizden uzak durmanızda fayda var. Birçok insanın bir arada yapacağı işi siz tek başınıza üstlenmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Problemlere yaklaşımınız, olayları analiz edişiniz ve bilgi birikiminizi iyi kullanmanız başarınız için en önemli özellikleriniz. Sevdiğiniz kişiyle olan tartışmalarda savunmada kalmanız aleyhinize durumlar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Son günlerde oldukça yoruldunuz fakat çok iş çıkardınız. Şimdi gün ortasından sonra başlayacak etkilere göz atın. Evlilik ve ortaklıklarınızı içine alan pek çok gelişme sizi bağlayacak. Yakın zamanda aldığınız öneriler pazarlık aşamasına gelebilir. Daha gerçekçi beklentiler içinde olmak, yanıltıcı kararlar almaktan kaçınmak gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2019)
İş yaşamınızda daha çok bildiğiniz metotlarla çalışacaksınız ve elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız. Karşınıza küçük bazı fırsatlar çıksa da bunları değerlendirmeniz kolay olmayacaktır. Size verilen bilgilerin doğruluğunu iyi araştırmalısınız , aldatıcı bazı bilgilerle karşılaşabilirsiniz. İş konusunda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2019)
Para konularında süreklilik arz eden karamsarlıklar, bir süre sonra kalıcı umutsuzluklara dönüşebilir. Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2019)
Yokluğunuzda uğradığınız haksızlıklara karşı, sizin adınıza yaratılan tartışmalara duyarsız kalıyorsunuz. Bu davranışınız eleştiriler almanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed