Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Düşüncelerinizi gerçekleştirmek için iyi fırsatlarınız olacak, ruhsal yönden dostlarınızdan teşvik görüyorsunuz ve girişim yapma hevesiniz bir hayli yoğun olacaktır. İşlerin çabuk hallolmasını istiyorsunuz ve bunu gerçekleştireceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Rahat kişiliğinizle kapıları kolayaçıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
AŞK: Sevdiğiniz kişinin size karşıolan gereksiz hareketlerindenrahatsızlık duyabilirsiniz. Hiççekinmeden onu rahatlıklauyarabilirsiniz. Kalbinizkırılacağına onu uyarmanız çokdaha doğru olacaktır.PARA: Gayet pozitif ve enerjiksiniz. Her konudasizi pohpohlayacaklar. Bu durum çok hoşunuzagitmesinden dolayı şımarabilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık açısından hiçbir sorun yok gibi.Günü mutlu ama yorgun tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Kalbi boş olanlar için olumlu bir gün. Uzun süredir beklediğiniz ilişkiyi yakalama şansınız var. Duygusal yönünüzü dikkat çekecek şekilde ortaya koymalısınız. Kalbi dolu olanlar daha dikkatli davranmalı. Çünkü sahiplenme duygularının yoğun olması nedeniyle partnerlerini üzebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Yurt dışı işlerinizde size sorumluluk getiren pek çok konu bulunuyor. Kendinizi daha kararlı biçimde ortaya koymalı, dikkatinizi size fayda getirecek konulara vermelisiniz. Uzun yolculuklarda yaşanacak engellere rağmen, size şans getirecek kültürel olaylar, işinizi içine alan eğitim temalardan son derece yararlı sonuçlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Meslek yaşantınızda çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İşbirlikleriniz konusunda duyarlı olacağınız bugün, iş arkadaşlarınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Bununla birlikte özellikle harcamalar söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Dayanağı olmayan bazı bilgilerle yetinip bir sorununuzdan kurtulmak istiyorsunuz. Oysa bu sorun aceleci davranmanızı gerektirecek kadar yakınınızda değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed