Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Maddi konularla ilgili sosyal çevrenizdeki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak yine de hayatınızda toparlayıcı etkiler fazlasıyla devrede olacaktır. Bugün yakın çevre ile kuracağınız iletişimler ve kısa seyahat programları kendinizi keyifli hissetmenize yardımcı olabilir. Yaşamın tadını çıkarma noktasında bugün kendinizi şımartabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Çevrenizdeki olaylara karşı aşırı kayıtsız bir tutum içinde olmanız sizi sevenleri üzüyor. Hiç değilse yakınlarınızın sorunlarına ilgi göstermeli,onlar için kendi alışkanlıklarınızın dışında bir şeyler yapmalısınız. Günlük yorgunluğunuzun dışında bir fiziksel rahatsızlığınız yok. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
AŞK: Bardağın boş tarafınıgörmeyi alışkanlık halinegetirdiniz. Partnerinizineksiklerini sürekli yüzünevurmanız aranızdagerginlikler oluşturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Dış bağlantılar, yabancı ülkelerle ilgili ya da yabancı dil kullanarak yapacağınız işler, vize, pasaport başvuruları, hukuki girişimler, eğitim ve sınav içerikli çalışmalar konusunda günün ilk yarısı pek destekleyici geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Güne hareketli ve kararlı başlıyorsunuz. İletişim ve haberleşme konuları ile gün boyunca ilgilenmeniz gerekecek. Yeni fikirler edineceğiniz zihinsel konular eğitim çalışmaları açısından çok yararlı olabilir. Düşüncelerinizi inandırıcı biçimde ortaya koyarak başkaları ile paylaşabilirsiniz. Yine bu dönem parasal konuların getirdiği kısa yolculuklar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2018)
İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici bilgiler alacak, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandıracaksınız. Bugünlerde hırslı karakterlerle, ilişkilere dikkat !
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Para konusunda düşünmek istemiyor, sorunlarınızı ertelemekte ısrar ediyorsunuz. Bunun yanlış olduğunun farkındasınız ama değiştirmek için bir şey yapmıyorsunuz. Bugün size yapılacak önerileri ve uyarıları dikkate almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Daha yaşlıca biriyle kişilik çatışması içindesiniz. Bunun önünü almanız gerekiyor. Bazı durumlarda onun inisiyatifi ele alma becerisi sizi nedense kıskandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed