Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Diğerlerinin istekleri konusunda kafanız net olmayabilir. Bu amaçlı sorular işleri netleştirebilir. Diğerlerine yardımdan sakınmayabilir ve bonkör davranabilirsiniz, ancak sizden faydalanmalarına izin vermemeniz gerekiyor. Aşk hayatınızı ihmal etmemelisiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Aşk hayatınızdaki başarıyla iş hayatınız aynı oranda olumlu yürümüyor. Başarılı olmanız gereken yerlerde kıvrak manevralarla hareket edemiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Değişiklik ve özgürlük arayışınız sizi beklediğiniz huzurlu enerjiye taşımayabilir. Mutlaka bağlarımdan kurtulmam lazım diyen içsesinizi susturmalısınız. Okumak, öğrenmek ve sukuneti yaratan gezilere çıkmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Maddi konularda sizi yeni kararlara iten olumlu bir gün. Şartları lehinize çevirerek, farklı kaynaklar bulmakta başarılısınız. Son derece kararlı olacağınız iş hayatı ise kişisel başarınızı öne çıkaracağınızı anlatıyor. Yatırım planlarınızda yeni adımlar atabilir, kazançlı çıkabilirsiniz. Gereksiz harcamaların bütçenizi zorlamasına izin vermemeli, temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Karşı konulmaz bir aşka yelken açtınız. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. Kariyer planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Son günlerde biraz hırs yaptınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Cesaretinizi arttırabilecek bazı kararlar, projelerinize yeni bir ivme kazandırabilir. Paranızın idaresinde tek başınıza değilsiniz. Bu, sıkıntılı bir durum gibi görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2019)
Soğuk algınlığı deyip ayakta geçirdiğiniz kırgınlık sizi bugünlerde yatağa düşürebilir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed