Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Bugün ne istediğinizi biliyor olduğunuzu hissedecek ve arayışlarınızda buna dikkat edeceksiniz. Aslında, hayal gücünüzün güçlü akışınıza kapılmanın size zevk de verdiğini kabul edecek fakat artık ayaklarınızın yere basıyor olmasından dolayı, kendinizi daha sağlam bir konumda hissederek kendinizi pişmanlıktan kurtaracaksınız. Ne de olsa, hayaller, bir süre sonra, ancak gerçek olduklarında insana birşey ifade eder duruma geliyorlar, değil mi? Dolayısıyla, gerçekleştirebileceğiniz hayallerinizin peşinden koşmalı, tüm gücünüzü ve enerjinizi bunlara harcamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Güne keyifsiz başlayacaksınız. İç dünyanızda sizi rahatsız edecek duygular ve kuruntularla dolusunuz. Yakınlarınızdan birinden alacağınız haberler günün ilerleyen saatlerinde size yeniden canlılık verecek. Bazı kötü durumları kabullenmeye ve iyi yönleri ile ele almaya çalışarak, karamsar duygularınızdan kurtulacaksınız. Aile bütçeniz ek gelir kaynaklarınızla düzelmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Kartınız Değişim... Ruh haliniz bugünlerde sürekli değişim halinde. Aklınıza her eseni söyleyerek karşı cinsin gönlünü kırıyorsunuz. Böyle giderse yalnız kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Rahat olun bir şekilde işleriniz yetişecek bugün. İşinize yarayacak bilgiler veren ya da işinize yarayacak şekilde size destek sunan kişilere dönmeyin arkanızı. Fikir sahibi olmak kadar işinin ehli olana da ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Düzen değişiklikleri ve zaman alan uğraşlar sizi meşgul ediyor. Kişisel açıdan daha disiplinli olmaya çalışabilirsiniz. Tamamlanması gerekli günlük rutinler, yeni sorumluluklar duygusal olarak sizi yıpratabilir. İlerleyen saatlerde biraz rahatlıyorsunuz. Ancak evlilik ve yakın arkadaşlıklarda bazı pürüzler öne çıkacak. Size gelebilecek eleştirilere hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
İş konularında karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. İş yerinizde gereksiz bazı gerginlikler olabilir ve küçük konular büyütülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Çevrenizden aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde bu isteğiniz gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Bu sıralar uzun bir yolculuğunuz olabilir. Ama bu yolculuğa çok anlam yüklememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed