Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Bir ilişkiden çok şey beklemek gibi bir huyunuz var.Alışılmadık ve mistik topluluklara katılmak arzusunda olabilirsiniz. Bir ilişkiyi veya bir topluluğu yanlış değerlendirme eğilimindesiniz, bu yüzden hayal kırıklığına uğramanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Hayatın başarı basamaklarını hızla çıkıp en yükseğe erkenden kurulmak istemeniz güzel de, hem o en yüksekte ne yapacağınızı bugünden bilmenizde, hem de bu arada hızla çıkarken atladığınız bazı basamakların sonradan sorun çıkaracağını unutmamanızda yarar var. İstikrarlı olmayan yükselişler her zaman hızlı düşüşlerle sonuçlanır, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Yanlışlarınız var. Yorgunluğunuz her halinizden belirgin. Aşk yaşamınıza zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Yakın çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları sonuçlandırmaya çalışın. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
İster istemez ortaklıklar ve ikili ilişkilerde belirsizlikler içinde olabilirsiniz. Eşten kaynaklanan duygusal açmazlar sizi karmaşaya itecektir. Aynı zamanda alacağınız öneriler ne kadar hayata geçebilir, iyi düşünmeniz gerek. Başkalarının sizin hakkınızdaki görüşleri ağırlık kazanabilir. Yakın arkadaşlıkların, ilişkilerin yaratacağı duygusal sorunlar sizi hassas kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
İş yaşantınızdan bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle özel hayatınız ile ilgili sorunlar sizin bazı işlerinizi halletmenizi zorlaştırabilir. İş hayatınızla özel hayatınızı birbirine karıştırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Size yönelmiş her eleştirinin altında bit yeniği aramaktan vazgeçin. Zaman, zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed