Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
İleride pişman olacağınız şeyler yapabilir veya söyleyebilirsiniz. Tartışmalara neden olabilecek laflar etmeden önce iyi düşünmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Sizinle birlikte olmaya can atan dostlarınızı ihmal ettiğinizin siz de farkındasınız. Bugün onlardan bir davet alabilirsiniz. Bu buluşmayı gerçekleştirirseniz, çok keyifli zaman geçireceksiniz. Bir başka şehirde ya da ülkede yaşayan bir yakınınızın ziyaret haberi sizi çok mutlu edecek. Bu ziyaret sürprizlerle dolu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
AŞK: Kibar oluşunuz ve tatlıdilinizle karşı cinsin gözleriniüzerinizde topluyor, ancak bir okadar da partnerinize sadıkkalmayı tercih ediyorsunuz.Aranızdaki ilgi, alaka ve sevgimuazzam. İlişkiniz sorunsuz.İŞ: Kendi içinize kapanık bir yaşam biçimibenimsediğiniz için sadece paraya gerçekten çokfazla ihtiyaç duyduğunuzda arıyorsunuz.SAĞLIK: Ayak ağrısı çekmeniz olası. Fakat ağrıkesici almamalısınız. Bünyeniz çok hassas.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Duygusal konularda kendinizle ilgili şüpheleriniz var. Bu sizi karamsar düşünmeye itiyor. Dolayısıyla olumlu kararlar vermekte zorlanıyorsunuz. Yakın dostlarınızı desteğiyle manevi olarak güçleneceksiniz. Bazı sırlarınızı güvendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Bugün moraliniz yerinde ve kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İş yerindeki yoğunluk sizi etkilemeyecek. Performansınızla çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama bazı zevkleriniz söz konusu olduğunda kendinizi pek frenleyemiyorsunuz. Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ekim 2020)
Akşam saatleri bazı ani gerilimler yaşayabilirsiniz ve iletişim konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed