Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Popularitenizin artması aynı an da dört yerde olmanızı gerektirebilir. Hızlı, ama zevkli işlerle ve aktivitelerle zaman geçirdiğiniz günlerdesiniz. Sadece enerjinizi korumayı sağlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabaha karşı meydana gelen Ay’ın son açısı sabah saatlerinde, aşırı harcamalardan, abartılı tavırlardan, aşırı hareketlerden veya fazla kibirli çıkışlar yapmaktan kaçınmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ardından gelen süreçte ise, kararsızlık, ne yapacağını bilememe durumu, ya da belirsizlik gibi durumlar söz konusu olabilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Çevrenizde sevilen ve saygı duyulan bir insansınız. Bu yüzden bazen gereksiz yere başkalarının sorumluluklarını yükleniyorsunuz. Bugün iş ortamınızda ve günlük yaşamınızda daha uyanık olmalısınız. Düzenli ve planlı olmanız çok işinize yarayacak. Girişimlerinizi destekleyecek kişilerle fikir alış verişinde bulunmak size moral verecek. Hissettiklerinizi sevgilinizle de paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Kartınız İmparatoriçe... Sevdiğiniz kişiye karşı açık sözlüsünüz. Hiç hesaplamadan aklınıza gelen ilk sözleri söylüyorsunuz. Kırılacağını da hesaba katmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
İş yerinde odaklanamamanızdan ya da yanlış anlamanızdan kaynaklı olaylar bugün istediğiniz şekilde gelişmeyecek. Bunu fark edip yeteneklerinizi ve enerjinizi ortaya koyarak her şeyi telafi etmeniz mümkün. Hatalarınızın sizi yıldırmaması ve yolunuzdan döndürmemesi ne güzel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Ailenizle ilgili fedakarlıklar sizi bağlıyor. Yine de pek çok işin üstesinden gelebilecek durumdasınız. Güvenlikle ilgili sorunlar, eldeki kaynakları akıllıca kullanımı önceliğiniz olacak. Destek almakta zorluklar yaşanabilir. Neyse ki yurt dışı bağlantılı konularda akıcı şartlar söz konusu. Kendinize yeni hedefler seçmekte kararlı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Çok yoğun günler geçiriyorsunuz ve işin altından çıkmak için bir dost eline muhtaçsınız. Sorunlarınızı paylaşabilecek birisini bulun. Kendinizi bu kadar zorlamanın manası yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Para Durumu Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Biraz daha sağlamcı arayışlar, aile içi tartışmalı engelleme niyetlerini de azaltabilir. Paranız bu sıralar biraz risk altında. Bir konudaki kararlılığınızı aldığınız uyarılarla azaltabilirseniz, bu riski ortadan kaldırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Bir süredir devam eden bir sorununuz bugün daha da artarak karşınıza çıkacak. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed