Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Bugün beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz ve bu tutumunuzla çevrenizi şaşırtabilirsiniz. İçinizdeki hareketlilik ve sosyal aktivite dürtüleri oldukça güçlüdür. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Durup dururken uzaklara gitmek, görmediğiniz yerleri görmek, kendi kafanıza göre yaşamak arzuları altında kalabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız bu dönemde düşünüp, taşınıp, karşıcinsten birisine bağlanma kararı da alabilirsiniz. Eğer yalnızsanız tam size hitap edecek yapıda ve sizi çekici bulan bir erkekle tanışmanız olasıdır. Siz bir erkekseniz kalıcı ve ciddi ilişkilerden çok geçici maceralara açık ve şanslısınız. Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2021)
Yerinizde saydığınızı düşünüyorsunuz ama zaman bir çok probleminizi çözecek. Bu arada araştırmacı da olmanız gerekiyor. Uzaktaki bir dostunuzu çok özlüyor ve eski günlere özlem duyuyorsunuz. Yakında o kişiyle tekrar karşılaşacaksınız. Çıkmayı düşündüğünüz seyahatle ilgili hazırlıklara başlasanız iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Mali konularda sıkıntı yaşıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat ederseniz zararlı çıkmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Bugün yapacağınız işlerde zorlanmayacaksınız. Eğer “kusursuz olanı ancak ben yaparım” gibi bir hezeyana kapılmazsanız size amade olacak insanlar çok. Bazıları gönüllü bazıları ücretli olacak bu kişiler işleri tamamlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Size yük gibi gelen ve biriken işler karşısında sabırlı olmalısınız. Aceleci davranmanız sizi engeller getirecektir. Detaylar ve organize olmanız gereken gelişmelerde ise destek bulacaksınız. Değişik teknikler denemek size her açıdan yarar ağlayacaktır. Her şeye rağmen bedensel olarak zorluklar söz konusu. Sağlığınıza karşı özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2021)
İşinizle ilgili akıllıca kararlar alacaksınız ve bu karalarınızı uygulamak için bazı planlar yapacaksınız. İşinizle ilgili insanlarla ilişkinizi güçlendireceksiniz. İsteklerinizi kolay ve açık bir biçimde ifade edecek, ikna edici davranmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Aşka bakışınızla ilgili bazı yeni düzenlemelere ihtiyacınız var. Kişilik farklılıklarından doğan sorunlar iş ortamında gerginliklerin yaşanmasına neden olsa bile, siz tavrınızı asla değiştirmeyin. Böylece olgunluğunuzu da göstermiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2021)
Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister, istemez biraz eli sıkı biri yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2021)
Bir yakınınızın öğütleri, ciddiye almanız halinde sizin için çok anlamlı olabilir. Onun için taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed