Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Üzerinde tartıştığınız projenin sonuçlarını önceden tahmin edeceksiniz ve bu da size olumlu puanlar kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Bugün, bir süredir beklediğiniz bir para varsa onu alabilirsiniz. Yine sizden para bekleyen bazı kimseler varsa onlara da beklediklerini verebileceksiniz ve bu durum sizi hiç sarsmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Yakın çevrenizle ilişkilerinizin gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gün. Kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. İlerisini gözönünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaş çevrenizden destek görebilir hatta onlarla hareket edebilirsiniz. Sevdiklerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Sabırlı yanınız oldukça baskın bugünlerde. İşinizdeki problemler konusunda sabırlı davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Siz sevdiğinizden o da sizden ilk adım atılmasını bekliyor. Bugün bir yemek davetinde onunla karşılaşıp duygularınızı dile getirmelisiniz. Ödemelerinizdeki aksamalar işinizde bazı aksamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Sezgileriniz kuvvetleniyor. Para konularında riskli alanlardan bir süre uzak durmanız iyi olabilir. Öte yandan kendinizi şımartma eğilimindesiniz. Zevkler ve eğlenceye dair harcamalarınızda artış gözüküyor. Biraz daha hesaplı olmaya çalışın. Sevecen ve duyarlı tavırlarınız sayesinde çevrenizde kalabalık bir hayran kitlesi oluşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Paraya hiç önem vermediğiniz gibi parayı elinizde tutmayı da bilmiyorsunuz. Biraz daha tutumlu davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed