Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Borçlarınız ve ödemelerinizde bazı gerginlikler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Bu tarz sorunlara karşı çözüm üretmeniz gerekmekte. Geleceğinizle ilgili maddi anlamda içinizde yaşattığınız umutsuzlukları yok etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İstismar edildiğiniz şeklindeki düşünceleriniz, özel bir ilişkinizde olumsuz sapmalar gösterebilir. Bu ilişkiyi değerlendirirken çok etkilendiğiniz biri size zarar veriyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde hoş gelişmeler var. Güvenli yaklaşımlarınız çevrenizi zenginleştiriyor. Daha radikal davranmanız gereken konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İlişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. Özellikle ailenizdeki yaşlı kişilerle uyuşmazlık içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Yazıp çizme, iletişim ağını aktif olarak kullanma, önemli ve de ilişikler açısından çözüm isteyen bir konuda sevdiklerinize arabuluculuk etmek için elverişli bir gün olabilir. Günübirlik gezilerin dönüşü eziyet olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Sizi destekleyen pek çok etki ile güven tazeliyorsunuz. Hedefleriniz yönünde yeni insanlarla bir araya gelerek görüşlerinizi daha iyi anlatma imkanı bulacaksınız. İş hayatına yönelik yeni tecrübeler edindiğiniz bu dönem kalıcı planlar peşindesiniz. Bugün sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar canlı ilerliyor. Ancak kardeşlerle ilgili bir konu sizde karmaşa yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Haftasonu gelince kesinlikle iş düşünmek istemiyorsunuz. İşler işyerinde kalsın gibi bir zihniyetiniz var. Bugün gerçekten de iş düşünmenizi gerektirecek herhangi bir gelişme olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Parasal konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle bazı fikirleriniz size maddi kazançlar getirebilir. Kısa sürede sonuçlar almanıza yönelik çalışmalar yapmaya eğilimli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi, sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed