Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Gündelik rutin, bir şekilde ilerleyen yaşam şartlarınızla ilgili bazı yenilikler yapmak isteyebilir, bunun için gerekli gücü kendinizde fazlasıyla hissedebilirsiniz. Hatta bu değişikliği yaşamınızın her alanında uygulamak isteyebilir, düşünce biçiminize varıncaya kadar adeta yenilenmek isteyebilirsiniz. Uzun süredir sizler de yaşamınızın oldukça sıkıcı ilerlediğinin farkında fakat bunu yapacak gücünüzün olmadığı kanısındaydınız. Ancak şimdi bu gücünüz varken hızlıca işe koyulun derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Kartınız Emir... İşlerinizle ilgileniyor, ev ortamınızdan uzak kalıyor gibisiniz. İlişkilerinize işinize göre değerlendirecek olursanız parayı bulup dostlarınızı kaybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Sevdiklerinizle aranıza giren kara kedi tam olarak göründüğü gibi olmayabilir. Bir dostunuzla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir. Dünyevi konulardaki alıp verememenin diğer değerlerinizi örtmesine asla izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Daha içe dönük ve karmaşa içinde olacağınız şartlar var. Sizi bekleyen pek çok fedakarlık eklenince kendinize karşı daha özenli olmalısınız. Geçmişte yaşananların etkisi altıda iken karar vermekten kaçınmalısınız. Özellikle ortaklıklarda yaşanan parasal problemler bugün sizi zorlayabilir. Eldeki işlere biraz daha konsantre olmaya çaba göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2018)
İnatlaştığınız bazı konularda bugünler içinde ikna edilebilirsiniz. Mesleki iddialaşmalarınız özellikle belli kişilere yönelik. İşinize bağlılığınızı göstermeniz için özel bir çaba harcamanız yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Alışkanlıklarınız bugün size tatsızlıklar yaşatabilir. Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor gibisiniz. Ulaşamadıklarınızla bu denli kavga içinde olmanız, küçük kazanımsızlarınızı da değersizleştirebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Çok rahat, girişken biri olmanıza karşın, hiç beklenmedik durumlarda çekingenlik gösteriyorsunuz. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed