Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Balık Burcu » Balık Burcu Erkeği » Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeğinin değişken ruh hali ve davranışlarıyla ne hissettiğini anlamak zordur. Çoğunlukla kafasında olan planlar, hayaller ve hedeflerle sanki başka bir boyuta geçer ve o anda etrafında olup bitene kayıtsız kalabilir. Aslında herşeye karşı aşırı bir hassasiyeti vardır. Aynı zamanda çok gelişmiş bir hayal gücü vardır. Öyle güçlü bir hayal kurma yeteneğidir ki bu onları gerçek hayattan uzaklaştırabilir. Balık erkeğini hayalleri besler diyebiliriz. Karşısında hayallerini besleyecek, ona destek olacak, çalışkan, paylaşımcı, sorumluluk bilinci yüksek insanlar ister. Ancak sorumluluk konusunda kendisi biraz tembel davranabilir. İnsanları kırmamaya özen gösterir, son derece beyefendi bir yapısı vardır. Ancak bazen kendisini yanlış kelimelerle ifade ettiğinden istemese de insanları kırabilir. Özgürlüğüne düşkün olması sebebiyle sorumluluk almaktan çekinir. Ailesine çok düşkündür. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi sever.
Balık burcu erkeğinin bir başkasına güvenmesi zordur ve zaman alır. Bağlandığı zaman ise bu bağlılık sonsuz olur. Sevdiği insanlara karşı cömert ve romantik bir erkeğe dönüşür. Giyim konusunda zevklidir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed