Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Özel yaşamınız görüş alanınızı daraltıyor. Sağlığınıza dikkat etmeli, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalısınız bugünlerde. Amaçlarınızı uygularken daha tutkulu olmalısınız. Hızlı davranmanız ve takipçi olmanız ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Maddi fırsatlar veya olanaklar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Sağlıksız sürdürülen bir gönül oyunundan rahatsız gibi görünüyorsunuz. İkiliden biri size çok yakın, ötekine de sempati duyuyorsunuz. Bu ilişkiyi kendi akışına bırakmanızda yarar var. Bir deniz yolculuğunuz olabilir. Ama işle bir ilgisi görünmüyor. Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirme ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirleme sürecine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
AŞK: Bilinçaltınızda ille de olmasıgerekir diye bazı düşüncelerüretiyorsunuz. Mantık olarakzayıflıyor gibisiniz. Sevdiğinizekarşı bu kadar tutucu ve kararlıolmanız onu ürkütebilir. Birazdaha içiniz rahat olmalı.İŞ: Bugün iş yerinizde kötü sürprizlerlekarşılaşabilir ve onlarla başa çıkmayaçalışabilirsiniz. Sorunlarınızı üstlerinizden aslasaklamayın. Göreceksiniz güzel tepkiler alacaksınız.SAĞLIK: Oldukça melankolik görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Sevdiklerinizin problemleriyle ilgilenmekten strese girdiniz. Bırakın kendi sorunlarına kendileri çözüm bulsun. Konut almak için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. İşinizdeki yoğunluğu bahane edip ailenizi ihmal etmeyin. Çıkacağınız iş seyahatinde önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Sizi destekleyen pek çok değişiklik söz konusu. Kariyer hayatınızı içine alan gelişmelerle güne başladınız. Beklentilerinizin gerisinde kalacak durumlar sizi yıldırmamalı, Zira son derece yaratıcı olduğunuz bir dönemdesiniz. Yapıcı ve yeniliklere açık yanlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Tamamlanması gerekli görevler ve daha disiplinli olma zorunluluğunu söz konusu..
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor. Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Maddi konularda kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için hesapsız bazı harcamalar yapabilirsiniz ve bu uzun vadede zararlı çıkmanızla sonuçlanacaktır. Ayrıca bugün risk alacağınız yatırımlarda bulunma ihtimalinizde olacaktır. Ancak harcamalarınız ve yatırımlarınızda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Bir konuda yine müdahaleciliğiniz ön planda. İki arkadaşınızın özel ilişkilerine çok karışıyorsunuz. Bu şekilde bu ilişkiye bir katkınız olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed