Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Bu hafta, bazı yakın ilişkileriniz veya bazı fikirler dikkatle üzerinde durmayı gerektiriyor. Gereken önemi vermemeniz ve işleri yoluna koymamanız durumunda, sizin için önemli bazı kişileri kaybedebilirsiniz. Atılacak bir mesaj veya edilecek bir telefon işleri yoluna sokmanıza yardım edebilir. Sizin için özel kişileri daha fazla ihmal etmemeniz gereken ve iş hayatınızı daha fazla önemsemeniz gerektiğini anlayacağınız günlerde olacaksınız. Nedeni olan bir yola çıkabilirsiniz.Sevgili dostlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli tatiller, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranabiliyorsunuz. Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük, irili ufaklı problemlerden sakınacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Öylesine temiz düşünceleriniz var ki,çocuklar dahi sizi kandırabilir. İyi niyetiniz had safhada.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Eğer aileniz için yaptıklarınız artık sizden bir şeyleri götürmeye başlamışsa fedakârlığınız size zarar veriyor anlamına gelebilir. Ancak eğer bunu sert biçimimde ifade ederseniz yaptığınız iyilikler hiçbir zaman görünmeyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Ortaklıklar, ilişkiler hassas bir dengeden geçebilir. Günün başında kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Dikkatiniz dağınık olabilir. Endişelerinizin sesine kendinizi kaptırmamaya çalışın. Günün sonuna doğru öncelikleriniz daha belirgin bir hal alacak. İstekleriniz konusunda daha kararlı bir tutum sergileyebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2019)
İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacağınız ve yeni düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Birbirinden çok farklı konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa sürede hedeflerinize varacağınız bir şekilde stratejiler geliştireceksiniz ve bu konuda kararlı davranacaksınız. Yeni teklifler alma ihtimaliniz olacaktır ve bu teklifleri olumlu olarak değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili konularda yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Küçük bir para desteğine duyduğunuz ihtiyacı yakında gidereceksiniz. Bir taşınma olayının hazırlığında gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Para konularında dikkatli davranmanız gereken bir gün. Yeni gündeminize giren harcamalar, çok da gerekli olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed