Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Gelişme kaydedilebilecek ya da güçlendirilmesi gereken konular ön plana çıkıyor. Değişiklik yapılması veya düzeltilmesi gereken yerler üzerinde çalışmalar yapılabilir. Bağlayıcı sözler verilebilir. Aşk hayatınız veya sevgi içerikli ilişkileriniz açısından güzel bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2019)
Kendinizi fena halde özel hayatınıza kaptırmış durumdasınız. Bu yüzden işinizle ilgili işlerde zor konsantre olacaksınız. Yakınlarınıza biraz anlayışlı davrandığınız takdirde aranızdaki tüm buzlar eriyecek. Bencil davranmayıp onlarla uzlaşma yolları aramalısınız. Sevdiğiniz insanın ağır yükümlülükler altına girmesi sizi rahatsız etse de. Bu duygunuzu ondan gizleyip ona yardımcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
AŞK: Aşk hayatınızdaki karmaşaya bazen uzaktan bakıyor ve siz bile çözmekte zorlanıyorsunuz. Partnerinizin gözü düşündüğünüzden daha açık. Kendinizi korumanız gereken bir gün sizin için. PARA: Maddi açıdan kendinize güveniniz yerinde görünüyor. Ancak bugünlerde karşı cinse para vermekten kaçının, zira zarara girebilirsiniz. SAĞLIK: Duygusal açıdan sıkıntılarınız ruhunuzu bunaltıyor. Takıntı ruh sağlığınıza zarar verir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Dikkat gerektiren işlere karşı isteksiz duruşunuz, bulunduğunuz kariyer açısından risk yaratabilir. Olaylardaki ayrıntıları daha net analiz ederek sonuca kusursuz ulaşabilirsiniz. Aşk rüzgarları sizden yana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Maddi konularda riskli koşullara dikkat edin. Aşırı giderler, keyifler ve çocuklar için yapılan harcamalar olabilir. Paylaşımlarda yaşanacak krizlere karşı dikkatli olmalısınız. Gün ortasından sonra yakın çevrenizle ilişkiler ve kardeşler konusu gündeme gelecektir. Aynı zamanda kısa yolculuklar, iletişim konuları üzerinde durmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2019)
Yakın arkadaş çevresiyle bir araya geleceğiniz bir planı siz hazırlayın. Orada sıradan şeyler yanında önemli konuşmalara da tanık olabilir ve çıkaracağınız ipuçlarından iş hayatınızın ana eksenini değiştirmek isteyebilirsiniz. İşiniz yolunda ve şanslı sayılırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Partnerinizle küçük bir tartışmanız olabilir. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama ne yapsanız olmuyor. Uygun bir dille ayrılık kararınızı açıklamaya çalışın. Bol kazançlı yeni iş projeleri yapacaksınız. Şansınız açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2019)
Baştan negatif baktığınız insanlarla para ilişkilerine girmiyorsunuz. Ama koşullar, bu sıralar ilkelerinizi zorlayabilir. Bol harcamalı günlerden sonra problem yaşamanız normal. Problemler kısa ömürlü görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2019)
Değişik bir bakışla izlediğiniz bir tartışmayla ilgili sürekli tahrik ediliyorsunuz. Bu tartışmada görüş bildirmemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed