Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Bazı konularda şüpheleriniz olsa da, yüzünüzdeki gülümsemeyi korumak zorunda olabilirsiniz. İyimser düşünmeseniz de, iyimser görünmeye çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Bugün bazı yakınlarınızın size karşı olan olumsuz davranışları sizi üzecek. Onların bu davranışlarına karşı tepkinizi göstermeyeceksiniz fakat içten içe büyük bir öfke duyacaksınız. Bu öfke ve üzüntü davranışlarınızı etkileyecek. Akşam saatlerinde aile fertlerinizle geçireceğiniz zamanlar sizi biraz daha yatıştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
AŞK: İlişki boyutunuzun ilkaşamasında çekiminiz çokyüksek enerji ile başladı. Anigelen bu aşk size yarayacak.Romantik, duygusal ve güvenlibir gün geçireceksiniz.PARA: Parasal düşüncelerinizbugün her an değişebilir. Bugün öğle saatlerindedostlarınızın yardımı ile alım satım işlerindesorunlarınızı aşacaksınız.SAĞLIK: Özellikle bayan Balık burçlular ayakrahatsızlıkları yaşayabilir. Dar ayakkabıları atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Söylenenlere fazlasıyla takılıp altında başka şeyler aramaya kalkmayın. Tembellik ederseniz veya öyle görünürseniz uyaranlar ve işinize karışanlar olacak. Eğer işime kimse karışmasın diye diretirseniz sonucu yine sizi etkileyecek. Duymazdan gelmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Ev ve mülk konuları öne çıkıyor. Taşınmaz mülklerle ilgili yeni yatırımlara girmekte aceleci davranmayın. Ancak eve dair ertelediğiniz işleri bitirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Artık ufak tamiratları ve düzenleme işlerinizi gözünüzde büyütmeyin. Sürekli fikir değiştirmek güven arayışınız için pek faydalı olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2019)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Ailenize maddi konularda büyük yardımlarınız oluyor. Fakat zaman zaman bu yardımlarınız sizin maddi durumunuzu etkiliyor. Fakat, onları kırmamak için bundan bahsetmiyorsunuz. Bugün bu maddi sıkıntılarınız yüzünden birilerinden borç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2019)
Sizin asıl dikkat etmeniz gereken şey karşınızdakilerin yanlış bilgilerini araştırmadan kabullenmeniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed