Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Gelişme kaydedilebilecek ya da güçlendirilmesi gereken konular ön plana çıkıyor. Değişiklik yapılması veya düzeltilmesi gereken yerler üzerinde çalışmalar yapılabilir. Bağlayıcı sözler verilebilir. Aşk hayatınız veya sevgi içerikli ilişkileriniz açısından güzel bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Kararlılığınız sayesinde işlerinizin yoluna girmeye başladı. Ailenizle ilgili sorunlarınızı çözmek amacıyla girişimde bulunmak isteyebilirsiniz ama bugün yıldızlarınız arasındaki ters açı yüzünden önemli kararlarınızı ertelemelisiniz. Kendinizi rutin işlerinize bırakmalı, iddialı konuşmalardan kaçınmalısınız. Bir kaç gün sonra yeniden harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Kartınız Bilgelik... Kaybetme korkusu sizi sarmaya başladı. Partnerinizin sizden uzaklaştığını görüyorsunuz ve onu kazanmaya çalışıyorsunuz. Önce kendinizi değiştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
“Benimle ilgisi yok” dediğiniz ve üzerinize alınmadığınız bazı sorumlulukları üstlenmeniz, belki de tek başına üstesinden gelmeniz gerekebilir. Kimsenin aklına başvurmadan kendinizinkini kullanın. Böylece çözümler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Oldukça sistemli çalışmalar içinde bulunacaksınız. Kendinizi her açıdan planlı ilerlemeye hazırlamalı, rutinlerinizi aksatmadan işe koyulmalısınız. Daha fazla sorumluluk almaya hazırlanmalısınız. Organize edilmesi gereken bir konu nedeni ile aşırı yorgunluklar yaşanabilir. Yine bu günlerde para durumunuzla ilgili kararlar ve yeteneklerinizi kazanca çevirecek fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
İş hayatınızı istediğiniz gibi düzene soktunuz. Beklediğiniz zammı da kısa süre önce aldınız. Bu tempo ve disiplinle çalışmaya devam ederseniz, işinizle ilgili bir sorunla karşılaşmanız çok zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Savurganlığınız yüzünden parasal sıkıntılar çekiyorsunuz ve sonrada ah vah yapıyorsunuz. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Bugün özellikle sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed