Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Duygusal olarak bugün daha rahatsınız ancak gün içinde hala bazı küçük gerilimler yaşayabilirsiniz. Sabırsızlanma eğilimi içine girebilirsiniz. Bir arkadaşınızla ya da aile fertlerinden biriyle küçük bir anlaşmazlık olabilir. Olaylara sakin yaklaşmalı ve sinirlenmemelisiniz. Bugün uzun süre önce borç olarak verdiğiniz paranıza nihayet kavuşabileceksiniz. Ama bu parayı küçük parçalar halinde alabileceksiniz. Harcarken de tutumlu davranın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz.Bu sayede takdir topluyorsunuz. Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı ve haklı çıkartacak. Bugün sizin sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
AŞK: Bugünlerde aşk hayatınızdakendi kurgularınızın esiri olmaküzeresiniz. Partnerinize karşıkıskançlık sınırını aşıyorsunuz veetrafındaki herkestenşüpheleniyorsunuz.PARA: İş yerinizde sempatikdavranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bu yüzden deçok fazla çalışmasanız bile anlaşılmıyor. Üstlerinizitatlı dilinizle kandırıyorsunuz. Terfi edebilirsiniz.SAĞLIK: Yeme şeklinizi değiştirmelisiniz. Çok fazlatükettiğiniz abur cubur karaciğerinize zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Arkanızdan iş çevirenlerin asıl amaçları farklı olmasına rağmen size iyilikleri dokunacak. Aile içindeki itibarınız ve güvenilirliğiniz artacak. Olayın olumlu yanları bir yana sonuca varmadan önceki olumsuz aşamalar acaba neden yaşandı diye düşünmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Sahip olduğunuz değerleri korumak, nakit durumunuzu düzen koymak önemli olmalı. Ancak kazanma kapasitenizi daha fazla kullanmak, becerilerde yaşanan yenilikleri iş hayatına yöneltmekte fayda var. Kişisel adımlarınız sayesinde yeni kaynaklar yaratılabilir. Ölçülü harcamalar yapmak birikimlerinizi korumak adına dikkatli hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Çalışmayı seviyorsunuz. Ancak sorumluluklarınızı aksatmamak için veya başarısızlık korkusu duyup kendinizi tüketene kadar çalışmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Para konusunda düşünmek istemiyor, sorunlarınızı ertelemekte ısrar ediyorsunuz. Bunun yanlış olduğunun farkındasınız ama değiştirmek için bir şey yapmıyorsunuz. Bugün size yapılacak önerileri ve uyarıları dikkate almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Yakın akrabalarınızı uzun zamandır ihmal ettiniz. Kısa bir yolculuk çıkabilir. Sağlığınıza, bilhassa solunum yollarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed